Zamień swój dom w prawdziwy smart home. Teraz w nowej, lepszej cenie!

iPhone SE

Netatmo produkuje niezwykle zaawansowane pod względem technologicznym urządzenia, które zamienią Twój dom w prawdziwy smart home! Urządzenia Netatmo charakteryzują się nowoczesnym standardem wzornictwa, działają w oparciu o zaawansowane algorytmy zdolne do uczenia się, aby maksymalnie dostosować się do Ciebie i Twoich bliskich.

Netatmo WELCOME

Netatmo Welcome to nowoczesna kamera wspierająca domowy system monitoringu. Inteligentna kamera działa w oparciu o technologię rozpoznawania twarzy, dzięki której potrafi rozpoznać każdego członka rodziny. Potrafi nawet odnosić się do rozpoznawanych osób po imieniu! Jeśli kamera zarejestruje twarz nieznanego osobnika, dostaniesz powiadomienie w wygodnej aplikacji mobilnej, dostępnej w App Store.

Netatmo PRESENCE

Presence – rewolucyjny produkt Netatmo. Jest to inteligentna kamera do monitoringu otoczenia. Kamera Presence wykrywa samochody, zwierzęta i osoby, które się pojawiają w pobliżu Twojego domu, zapewniając Ci pełną ochronę przed niechcianymi gośćmi. Urządzenie potrafi rozpoznać obiekt, który się pojawił w obszarze monitorowania i niezwłocznie poinformuje Cię, gdy zobaczy coś podejrzanego.

Zobacz produkty

Regulamin promocji

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »