Zaawansowane technologie Withings na straży Twojego zdrowia. Teraz 10% taniej!

 

Urządzenia Withings działają w oparciu o zaawansowane czujniki snu, tętna, ciśnienia. Są w stanie nawet dokonać analizy składu ciała!

Withings Sleep i Withings Aura czuwają nad Twoim snem od zmierzchu do świtu.
Sen to podstawa dobrego zdrowia. Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył problemów związanych z zaburzeniami snu, wie, jak bardzo wpływają one na samopoczucie. Inteligentne systemy monitoringu i poprawy jakości snu Withings zadbają o to, aby Twój odpoczynek był maksymalnie skuteczny!

 

Ciśnieniomierze zadbają o kondycję serca 
Domowe monitorowanie kondycji serca wchodzi na nowy poziom dzięki ciśnieniomierzowi BPM Core. Urządzenie umożliwia szybki, precyzyjny i komfortowy pomiar ciśnienia i tętna. Potrafi nawet wykonać EKG. Ciśnieniomierz jest na tyle dokładny, że jest w stanie wykryć migotanie przedsionków oraz zastawkową wadę serca.

 

Inteligentna waga pomoże wszystkim członkom rodziny monitorować swoją kondycję.
Waga Withings może służyć całej rodzinie: rozpoznaje do 8 użytkowników. Monitoruje masę ciała, tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kości oraz całkowitą zwartość wody w organizmie.

 

Wszystkie informacje o Twoich pomiarach są analizowane, synchronizowane i dostępne w postaci wykresów w dedykowanej aplikacji na Twoim smartfonie.

Sprawdź całą ofertę

 

Aplikacja Health Mate
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »