Xqisit UV Mobile Sanitizer Mk 3 White - nowy poziom dezynfekcji

Korzystanie z urządzeń Apple przekłada się na bezpośredni kontakt z naszą skórą, ubraniami oraz innymi przedmiotami i powierzchniami, z których korzystamy na co dzień. Podczas użytkowania pojawiają się na nich widoczne, a czasami niewidoczne zanieczyszczenia, a także mikroorganizmy, które mogą okazać się patogenne.
 

5 minut - zero bakterii i wirusów

Dzięki Xqisit UV Mobile Sanitizer Mk 3 dezynfekcja smartfona może być skuteczna, szybka i bezpieczna. Urządzenie wykorzystuje fale UV o długości 253,7 nm, uszkadzając DNA 99,99% bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego, zamknąć pokrywę i włączyć je. Po 5 minutach proces dezynfekcji zakończy się, a telefon będzie gotowy do użycia.
Urządzenie posiada również funkcję aromaterapii. Wystarczy dodać kilka kropli ulubionego olejku zapachowego, a telefon będzie nie tylko zdezynfekowany ale i pachnący. Niewielki rozmiar urządzenia pozwala zabrać je ze sobą w podróż. Xqisit UV Mobile Sanitizer Mk 3 może też dezynfekować zegarki, biżuterię i inne drobne przedmioty.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »