Wymiana baterii w iPhone - ile kosztuje wymiana baterii w iPhone

Akcja serwisowa- sprawdź, ile kosztuje wymiana baterii w iPhone

Na początku tego roku firma Apple zaproponowała wymianę baterii w iPhone’ach w niższej kwocie. Akcja serwisowa dotyczy modeli 6 oraz nowszych i będzie prowadzona do końca grudnia. Warunkiem zakwalifikowania telefonu do wymiany jest brak uszkodzeń mechanicznych, które uniemożliwiają otwarcie jednostki oraz oryginalność wszystkich części wewnątrz urządzenia.

Wymiana baterii w iPhone- ispot.pl


Jak zgłosić iPhone’a do wymiany baterii?

Wystarczy zgłosić się do najbliższego salonu iSpot celem rejestracji zgłoszenia serwisowego. Inną możliwością jest zgłoszenie reklamacji na naszej stronie Po złożeniu zgłoszenia, nasza infolinia skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu na odebranie sprzętu przez kuriera.

Zależy Ci na czasie i bezpośrednim kontakcie z serwisantem?

Już dziś możesz umówić się konsultację serwisową. W tym celu skorzystaj z tego linku. Po przejściu na stronę, wybierz kolejno: iPhone -> Bateria, zasilanie i ładowanie -> Wymiana baterii -> Przeniesienie do naprawy. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się za pomocą identyfikatora Apple ID. Po podaniu loginu oraz hasła, strona przekieruje do wyboru lokalizacji oraz operatora. Jeżeli Twój operator nie jest dostępny - prosimy o wybranie dowolnego. Po zatwierdzeniu pojawi się mapa dostępnych lokalizacji wraz z godzinami dostępnych wizyt. Wybierz odpowiadający Ci termin, a system Apple zarezerwuje go dla Ciebie.

Informujemy, że przed każdą wymianą baterii urządzenie poddawane jest odpowiednim testom diagnostycznym przez naszych techników. Części zamawiamy bezpośrednio u producenta, co oznacza, że są w 100% oryginalne.

Naprawy natychmiastowe są możliwe wyłącznie w przypadku posiadania przez serwis odpowiedniej liczby baterii na wymianę. Jeśli zarezerwowałeś termin w naszym serwisie i chcesz potwierdzić, że technik dokona naprawy od ręki, skontaktuj się proszę z nami pod adresem serwis@ispot.pl, podając w temacie identyfikator zgłoszenia. Znajdziesz go w mailu, który Apple wyśle do Ciebie bezpośrednio po zarezerwowaniu konsultacji

 

Sprawdź cenę wymiany baterii

 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »