Wyjeżdżasz na wakacje? iSpot zabezpieczy Twój dom


Wyjeżdżasz na wakacje? iSpot zabezpieczy Twój dom

Wyjazdy na dłuższy czas często wiążą się z dużą porcją stresu. Już na samym początku podróży dopadają nas te same pytania: „Czy żelazko jest wyłączone? Czy wszystkie krany są pozakręcane?”. Jeśli nie powierzyłeś domu niczyjej opiece, wątpliwości będą Ci towarzyszyć, aż do samego powrotu. Na szczęście z pomocą przychodzą inteligentne urządzenia kontrolowane zdalnie przez iOS, dostępne w salonach iSpot. Polecana przez naszych konsultantów technologia sprawi, że Twój dom będzie bezpieczniejszy, dostosowany do Twoich potrzeb, a Ty będziesz mógł w spokoju cieszyć się wakacjami.

 

Konsultanci iSpot mają okazję proponować swoim klientom nowoczesne komponenty do cyfrowej platformy zarządzania budynkiem - Apple HomeKit. W bogatej ofercie można znaleźć produkty znanej na całym świecie polskiej marki FIBARO, specjalizującej się w tworzeniu zintegrowanych systemów zarządzania domem, oraz urządzenia francuskiego producenta NETATMO, tworzącego intuicyjne technologie dla bezprzewodowego zarządzania infrastrukturą domów.

Bezpieczeństwo

Koncepcja inteligentnego domu opiera się na założeniu, że mieszkanie to przede wszystkim miejsce, gdzie mamy czuć się bezpiecznie, które jest wygodne i wolne od wszelkich zagrożeń. Specjalne systemy kamer i czujników, mających stałą łączność z naszymi urządzeniami mobilnymi jak iPad czy iPhone, pod nieobecność domowników zapewniają spokój i komfort, jakimi dotąd można było się cieszyć jedynie wtedy, gdy było się na miejscu.

 

Tę niszę doskonale wypełniają dostępne w salonach iSpot inteligentne urządzenia, którymi można zarządzać z poziomu Twojego iPhone’a, iPada, czy Apple Watch. Od tej pory, bez względu na to gdzie się znajdujesz, będziesz mógł sprawdzić, czy Twoje mieszkanie jest bezpieczne.

Kontrola przez cały czas

Gdy jesteś poza domem, w każdej chwili możesz sprawdzić, co się w nim dzieje dzięki wyjątkowym funkcjom kamery Netatmo Welcome, takim jak automatyczne rozpoznawanie twarzy. Urządzenie powiadamia użytkownika, gdy jakaś osoba znajdzie się w polu jej widzenia. Natychmiast wysyła na urządzenie mobilne właściciela imię rozpoznanej osoby lub informuje, że w mieszkaniu pojawił się ktoś obcy. Kamera przez 24 h na dobę umożliwia sprawdzenie z dowolnego miejsca na świecie, co dzieje się w mieszkaniu, dzięki strumieniowi wideo HD, przekazywanemu na żywo do aplikacji na iPhonie, iPadzie lub Apple Watcha.

Cały dom pod właściwą opieką

Za sprawą czujników FIBARO Door/Window wątpliwości co do otwartych drzwi i okien znikną. Dzięki połączeniu z bezpieczną platformą sterowania domem, Apple HomeKit, Twój iPhone, iPod lub Apple Watch poinformuje czy przed wyjazdem wszystko nadal jest zamknięte. FIBARO Door/Window może być łatwo zamontowany na wszelkiego typu drzwiach, oknach, bramach wjazdowych i garażowych, a nawet na roletach czy drzwiczkach mebli. Nie musisz się także obawiać o dopasowanie czujników do wnętrza Twojego domu – salony iSpot dysponują różnymi wariantami kolorystycznymi sensorów FIBARO.

Możliwość szybkiej reakcji

Zdarza się, że pod nieobecność domowników dochodzi do nieprzewidzianych awarii z udziałem instalacji hydraulicznej. Dzięki czujnikowi zalania FIBARO użytkownik natychmiast zostanie poinformowany o usterkach tego typu i będzie mógł odpowiednio wcześnie interweniować. Ponieważ sensor działa nie tylko we współpracy z iPhonem, iPadem czy Apple Watchem, ale również z innymi urządzeniami Apple HomeKit, może automatycznie odłączyć sprzęt zagrożony zalaniem, aby chronić wyposażenie domu i całą instalację elektryczną. Urządzenie ze względu na wyjątkową budowę może pracować nawet w najtrudniej dostępnych miejscach domu.

Kontrola i spokój

Prasowanie w pośpiechu? Każdemu może się zdarzyć zapomnieć o włączonym żelazku. To problem, szczególnie drażliwy, gdy pojawi się tuż po wyjeździe na wakacje. Rozwiązanie zaproponowane przez FIBARO pozwala domownikom na bieżąco kontrolować to, co jest podłączone do ich gniazdka. FIBARO Wall Plug to inteligentna wtyczka ze wsparciem Apple Home Kit, używająca połączenia Wi-Fi, która może być obsługiwana m.in. za pośrednictwem aplikacji mobilnej iOS. Oprócz tego, urządzenie monitoruje stan pracy podłączonego sprzętu oraz informuje o poziomie aktualnego zużycia energii elektrycznej.

 

Lista inteligentnych urządzeń współpracujących z systemem Apple Home Kit, dostępnych w salonach iSpot jest znacznie szersza. Pełną ofertę znajdziesz na stronie https://ispot.pl/s,zabezpieczdom, lub bezpośrednio u naszych certyfikowanych doradców, którzy dodatkowo pomogą Ci dobrać urządzenie odpowiednio do Twoich potrzeb.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »