Wszystko, czego potrzebujesz do pracy w domu

Urządzenia Apple tworzą ekosystem, który zapewnia Ci komfort pracy zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu. Zintegruj swój komputer Mac z iPhonem, iPadem, zegarkiem Apple Watch lub iPodem Touch, żeby mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz do pracy w domu – połączenia telefoniczne i telekonferencyjne, rozszerzony obszar roboczy oraz wiele innych przydatnych funkcji.

Funkcja Continuity umożliwia pracę na różnych urządzeniach Apple

Continuity to zestaw funkcji, które umożliwiają lepszą współpracę Twojego komputera Mac z innymi urządzeniami Apple – takimi jak iPhone, iPad, Apple Watch i iPod Touch. Dzięki Continuity możesz płynnie przenosić pracę między różnymi urządzeniami.

 

Aby korzystać z funkcji Continuity, Twoje urządzenia muszą spełniać określone wymagania systemowe i mieć włączone Wi-Fi oraz Bluetooth.

Skanuj dokumenty za pomocą iPhone’a i iPada

Funckcja Continuity umożliwia szybkie skanowanie dokumentów i wykonanie zdjęć za pomocą kamery iPhone’a lub iPada, a obraz natychmiast się pojawi w odpowiedniej aplikacji na Macu – w wiadomości e-mail, dokumencie tekstowym, notatce, prezentacji keynote lub folderze.

Polecane produkty

iPhone 11 Pro Max


Image

iPhone 11 Pro


Image

iPhone 11


Image

Spotkania i telekonferencje prosto z domu

Kiedy musisz wykonać połączenie telefoniczne, możesz uzyć Maca zamiast iPhone’a. Gdy ktoś dzwoni do Ciebie, na ekranie komputera Mac pojawia się powiadomienie. Musisz po prostu je kliknąć, aby odebrać połączenie z aplikacji FaceTime, która umożliwia również prowadzenie grupowej telekonferencji.

Polecane produkty

MacBook Pro


Image

MacBook Air

Image


Dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo!

 
Przeczytaj cały artykuł
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »