Withings - Twoja domowa opieka zdrowotna w atrakcyjnej cenie

withings-domowa opieka zdrowotna

Wyroby Withings działaja w oparciu o zaawansowane technologie, którym możesz zaufać. Staną one na straży Twojego zdrowia, kondycji i dobrego samopoczucia. Inteligentne wagi, ciśnieniomierze, systemy monitorujące jakość snu synchronizują się w intuicyjnej aplikacji Health Mate poprzez Wi-Fi lub Bluetooth. Dzięki aplikacji Health Mate możesz zobaczyć swoje postępy, monitorować wszystkie zachodzące zmiany 24/7, utrwalać dobre nawyki i osiągać swoje cele.

Withings Body

To więcej, niż zwykła waga. To inteligentne urządzenie, które pomoże Ci zadbać o zdrową kondycje i masę ciała. Withings Body, Withings Body +, Withings Body Cardio to precyzyjne wagi, które są w stanie zbadać skład masy ciała, zmierzyć tętno oraz zobrazować Twoje postępy w dążeniu do celu. 7 na 10 użytkowników Withings, których celem jest utrata masy ciała, zdołało stracić znaczną ilość masy tłuszczowej w mniej niż 3 miesiące po zainstalowaniu skali składu ciała. To naprawdę działa!

Withings BPM

Kontrola ciśnienia krwi jest podstawą zdrowia. Ciśnieniomierze Withings BPM, Withings BPM Connect, Withings BPM Core zostały zaprojektowane we współpracy z kardiologami z myślą o pacjentach, aby każdy mógł śledzić ciśnienie krwi w domowych warunkach. Ciśnieniomierze Withings działają w oparciu o innowacyjne czujniki, które umożliwiają najdokładniejszy pomiar ciśnienia. Ciśnieniomierze Withings są klasyfikowane jako wyroby medyczne, ale mimo to są bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Wszystkie wyniki są zapisywane w aplikacji Health Mate, więc w każdej chwili możesz je udostępnić swojemu lekarzowi.

Monitoring jakości snu Withings

Inteligentne systemy monitorowania jakości snu Withings Sleep oraz Withings Aura staną na straży zdrowego wypoczynku. Zapewnią one dogłębne spojrzenie na twoje noce, monitorując cykle snu, śledząc tętno i wykrywając chrapanie oraz inne zaburzenia oddychania. Każdego dnia możesz sprawdzić wyniki snu w aplikacji Health Mate i dowiedzieć się o parametrach, które wpływają na jego jakość, w tym na czas trwania snu, głębokość, przerwy, harmonogram oraz czas potrzebny do zaśnięcia i przebudzenia.

Kup teraz

Regulamin promocji

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »