Twój iPhone potrzebuje wymiany baterii? Załatw to nie wychodząc z domu!


Studencie, przygotuj swojego iPhone’a przed powrotem na zajęcia online. Teraz w iSpot wymienisz baterię w wybranych modelach iPhone za jedyne 159 zł. Bez wychodzenia z domu, z darmowym odbiorem oraz wysyłką..

Usługa obejmuje poniższe modele iPhone'a:

 • iPhone 6,
 • iPhone 7,
 • iPhone 7 Plus,
 • iPhone 8,
 • iPhone 8 Plus

Jak skorzystać z wymiany baterii w opcji door to door?

 1. Sprawdź, w jaki sposób oraz przygotuj swoje urządzenie przed wysyłką.
  >> Zobacz <<
 2. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.
 3. Jako tytuł reklamacji wybierz „Pogwarancyjny".
 4. Zabezpiecz urządzenie na czas transportu.
Skorzystaj z usługi

Czy baterie wykorzystywane w akcji promocyjnej są oryginalne?

Tak, korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów dostarczonych przez Apple.

W jakim czasie realizujemy wymianę baterii?

Baterie wymieniane są kolejnością rejestracji. Staramy się wszystkie naprawy procesować tego samego dnia, jednakże zaznaczamy, iż w przypadku dużego zainteresowania, czas wymiany baterii może potrwać do trzech dni roboczych.

Jeśli wymieniłem baterię lub ekran w nieautoryzowanym serwisie, to czy nadal mogę skorzystać z promocji?

Tak, nadal istnieje możliwość wymiany baterii w promocyjnej cenie. Warunkiem przystąpienia do naprawy jest brak uszkodzeń mechanicznych (w tym kontaktu z cieczą), nieautoryzowanych ingerencji oraz dodatkowych usterek wykrytych w trakcie przeprowadzania diagnostyki.

Dlaczego muszę wyłączyć funkcję Find My iPhone?

Jest to niezbędne do przeprocesowania naprawy. Jeśli nie wiesz, jak wyłączyć tę funkcję, skorzystaj z informacji, które znajdziesz na stronie producenta. Po zakończeniu naprawy możesz ponownie włączyć funkcję FMi.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 4 października 2020 r. O dacie kwalifikacji zlecenia decyduje data rejestracji zgłoszenia na naszej stronie internetowej.

Czy akcja obejmuje nowsze modele iPhone'a?

Telefony iPhone X, iPhone XR, iPhone Xs/Xs Max i nowsze modele nie są objęte promocją. Cena wymiany baterii w tych modelach to 349 zł.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za wykonaną usługę?

Po przesłaniu linku do płatności, prosimy jednocześnie o podanie danych do wystawienia faktury. W przypadku braku informacji, domyślnym dokumentem sprzedaży będzie faktura imienna.

Skorzystaj z usługi
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »