iSpot Silesia

iSpot Silesia

ul. Chorzowska 107-111


silesia@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 10.00 do 21.00; piątek 10.00 do 22.00

sobota: 10.00 do 21.00

niedziela: 10.00 do 21.00

Kalendarz szkoleń i warsztatów

Zapraszamy do salonu iSpot zlokalizowanego w centrum handlowym Silesia City Center. Jako jeden z największych salonów w Polsce oferujemy pełną gamę produktów Apple: komputery Mac, iPady, iPhone, iPody, a także oryginalne i autoryzowane akcesoria. Pokrowce, ładowarki, głośniki, słuchawki, myszki, dyski i monitory doskonale uzupełnią każdy sprzęt, a rozwiązania z serii...

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do salonu iSpot zlokalizowanego w centrum handlowym Silesia City Center. Jako jeden z największych salonów w Polsce oferujemy pełną gamę produktów Apple: komputery Mac, iPady, iPhone, iPody, a także oryginalne i autoryzowane akcesoria. Pokrowce, ładowarki, głośniki, słuchawki, myszki, dyski i monitory doskonale uzupełnią każdy sprzęt, a rozwiązania z serii "Inteligentny dom" sprawią, że zyska on nowe, niesamowite możliwości. 
 

W dokonaniu najlepszego wyboru pomoże Ci nasz zespół certyfikowanych ekspertów Apple, którzy doradzą odpowiedni produkt, zaproponują kompletne rozwiązanie, skonfigurują  sprzęt i nauczą jego obsługi. Organizujemy również bezpłatne szkolenia i demonstracje zarówno dla tych, którzy chcą poznać świat Apple, jak i dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej o swoim sprzęcie. 
 

Wśród sprzedawców w salonie są osoby, które posiadają następujące certyfikaty:

  • Apple Product Professional,
  • Apple Certified Support Professional,
  • Apple Certified Technical Coordinator, 
  • Apple Certified Associate - Mac Integration.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »