iSpot Silesia

iSpot Silesia

ul. Chorzowska 107-111


tel. 32 7338091

silesia@ispot.pl

Zapraszamy do salonu iSpot zlokalizowanego w centrum handlowym Silesia City Center. Jako jeden z największych salonów w Polsce oferujemy nie tylko pełną gamę produktów Apple: komputery Mac, iPady, iPhone oraz rozwiązania technologiczne z zakresu IT, audio, video czy fotografii, ale także autoryzowany serwis Apple. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot...

Zapraszamy do salonu iSpot zlokalizowanego w centrum handlowym Silesia City Center. Jako jeden z największych salonów w Polsce oferujemy nie tylko pełną gamę produktów Apple: komputery Mac, iPady, iPhone oraz rozwiązania technologiczne z zakresu IT, audio, video czy fotografii, ale także autoryzowany serwis Apple. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i w profesjonalny sposób pomoże Ci dobrać idealnie dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »