iSpot Riviera

iSpot Riviera

ul. Kazimierza Górskiego 2


tel. 58 7789059

riviera@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 10:00 do 21:00

sobota: 10:00 do 21:00

niedziela: 10:00 do 20:00

Zapraszamy do największego salonu iSpot w Trójmieście, który mieści się w Centrum Handlowym Riviera. W naszym salonie oferujemy pełną gamę produktów marki Apple: komputery Mac, iPad'y, iPhone'y oraz bogaty asortyment akcesoriów i rozwiązań technologicznych z zakresu IT,...

Zapraszamy do największego salonu iSpot w Trójmieście, który mieści się w Centrum Handlowym Riviera. W naszym salonie oferujemy pełną gamę produktów marki Apple: komputery Mac, iPad'y, iPhone'y oraz bogaty asortyment akcesoriów i rozwiązań technologicznych z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Nasz salon to nie tylko sklep, to także miejsce spotkań, szkoleń, warsztatów i pokazów nowatorskich rozwiązań technologicznych, a także autoryzowany serwis Apple. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot Apple Premium Reseller jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i w profesjonalny sposób pomoże Ci dobrać idealnie dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »