iSpot Posnania

iSpot Posnania

Pleszewska 1


tel. 61 6461636

posnania@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 10:00 do 22:00

sobota: 10:00 do 22:00

niedziela: 10:00 do 21:00

Salon iSpot Apple Premium Reseller w centrum handlowym Posnania to miejsce, gdzie możesz przyjść, zobaczyć, poczuć i przekonać się jak niesamowite produkty oferuje Apple. To tu znajdziesz iPhone, iPad, Apple Watch i komputery Mac, a także znacznie więcej rozwiązań technologicznych z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga złożona z...

Salon iSpot Apple Premium Reseller w centrum handlowym Posnania to miejsce, gdzie możesz przyjść, zobaczyć, poczuć i przekonać się jak niesamowite produkty oferuje Apple. To tu znajdziesz iPhone, iPad, Apple Watch i komputery Mac, a także znacznie więcej rozwiązań technologicznych z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i w profesjonalny sposób pomoże Ci dobrać sprzęt marzeń oraz pokaże jak zostać mistrzem technologii Apple.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »