iSpot Manufaktura

iSpot Manufaktura

ul. Jana Karskiego 5


tel. 42 2909621 

manufaktura@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 10.00 - 22.00

sobota: 09.00 - 22.30

niedziela: 10.00 - 21.00

Zapraszamy do salonu Apple Premium Reseller w łódzkiej Manufakturze. To miejsce, gdzie możesz przyjść, zobaczyć, poczuć i przekonać się jak niesamowite produkty oferuje Apple. To tu znajdziesz iPhone, iPad, Apple Watch i komputery Mac, a także znacznie więcej rozwiązań technologicznych z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga złożona...

Zapraszamy do salonu Apple Premium Reseller w łódzkiej Manufakturze. To miejsce, gdzie możesz przyjść, zobaczyć, poczuć i przekonać się jak niesamowite produkty oferuje Apple. To tu znajdziesz iPhone, iPad, Apple Watch i komputery Mac, a także znacznie więcej rozwiązań technologicznych z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i w profesjonalny sposób pomoże Ci dobrać sprzęt marzeń oraz pokaże jak zostać mistrzem technologii Apple.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »