iSpot Klif

iSpot Klif

Aleja Zwycięstwa 256


tel. 58 7659861

klif@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 9.00 do 21.00

sobota: 9.00 do 21.00

niedziela: 10.00 do 20.00

Serdecznie zapraszamy do salonu iSpot Apple Premium Reseller, znajdującego się w C.H. Klif, na pograniczu Gdyni i Sopotu. To doskonałe miejsce do zakupu sprzętu Apple, jak iPhone, iPad czy komputery Mac oraz szerokiej gamy wyjątkowych akcesoriów z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller jest do...

Serdecznie zapraszamy do salonu iSpot Apple Premium Reseller, znajdującego się w C.H. Klif, na pograniczu Gdyni i Sopotu. To doskonałe miejsce do zakupu sprzętu Apple, jak iPhone, iPad czy komputery Mac oraz szerokiej gamy wyjątkowych akcesoriów z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i w profesjonalny sposób pomoże Ci dobrać idealnie dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »