iSpot Galeria Północna

iSpot Galeria Północna

Światowida 17


tel. 22 2701401

galeria.polnocna@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 10:00 - 22:00

sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 21:00

 Zapraszamy do salonu iSpot Apple Premium Reseller w nowo otwartym Centrum Handlowym Galeria Północna. To miejsce na warszawskiej Białołęce, gdzie bez ograniczeń możesz poznać i wypróbować najnowsze technologie z branży IT, audio, video i fotografii. Nasza wykwalifikowana kadra pokaże Ci nie tylko jak obsługiwać Macbook’a, iPhone’a czy iPad’a, ale także pomoże w synchronizacji danych, formatowaniu dysku oraz kopiowaniu poczty na...

 Zapraszamy do salonu iSpot Apple Premium Reseller w nowo otwartym Centrum Handlowym Galeria Północna. To miejsce na warszawskiej Białołęce, gdzie bez ograniczeń możesz poznać i wypróbować najnowsze technologie z branży IT, audio, video i fotografii. Nasza wykwalifikowana kadra pokaże Ci nie tylko jak obsługiwać Macbook’a, iPhone’a czy iPad’a, ale także pomoże w synchronizacji danych, formatowaniu dysku oraz kopiowaniu poczty na urządzenia iOS.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »