iSpot Galeria Dominikańska

iSpot Galeria Dominikańska

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 9.30 - 21.00

sobota: 9.30 - 21.00

niedziela: 10.00 - 20.00

Kalendarz szkoleń i warsztatów

Zapraszamy do salonu iSpot w najnowszym designie Apple Premium Reseller. Znajdujemy się w Galerii Dominikańskiej tylko kilka minut piechotą od Rynku.
W naszym zespole znajdują się eksperci od rozwiązań Apple dla edukacji — Apple Solution Experts for Education —...

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do salonu iSpot w najnowszym designie Apple Premium Reseller. Znajdujemy się w Galerii Dominikańskiej tylko kilka minut piechotą od Rynku.
W naszym zespole znajdują się eksperci od rozwiązań Apple dla edukacji — Apple Solution Experts for Education — zostaliśmy wybrani przez Apple ze względu na doświadczenie w dziedzinie zastosowań nowych technologii w szkolnictwie.


Poza tym nasi handlowcy są świetnie przygotowani, aby dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Posiadamy następujące certyfikaty

  • Apple Certified Support Professional
  • Apple Certified Technical Coordinator
  • Apple Product Professional
  • Mac Integration Basics
W naszym salonie znajdziecie Państwo oprócz produktów Apple, również zaawansowane rozwiazania marek Philips, Lacie, Wester Digital czy Belkin. Uzupełnieniem oferty jest spore portfolio głośników i stacji muzycznych Bose, Harman Kardon czy JBL.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu, lub stawiasz pierwsze kroki w świecie Apple, zapraszamy do kontatku, zawsze służymy pomocą.
Posiadamy również zastępcze Macbooki, iPady oraz iPhone w przypadku gdyby zechcieli państwo skorzystać z usług Autoryzowanego Sewisu Apple.

Do zobaczenia w iSpot Galeria Dominkańska!

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »