iSpot Avenida Poznań

iSpot Avenida Poznań

ul. S. Matyi 2


tel. 61 6280685

avenida@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 9:00 do 21:00

sobota: 9:00 do 21:00

niedziela: 9:00 do 20:00

Zapraszamy do największego salonu iSpot Apple Premium Reseller w Poznaniu. Nasi certyfikowani eksperci przekażą Ci kompleksowe informacje dotyczące produktów Apple oraz innych sprzętów będących w sprzedaży, takich jak: głośniki, akcesoria ochronne i urządzenia smart dom. Nasz salon jest nie tylko salonem sprzedaży, ale także miejscem, gdzie dowiesz się...

Zapraszamy do największego salonu iSpot Apple Premium Reseller w Poznaniu. Nasi certyfikowani eksperci przekażą Ci kompleksowe informacje dotyczące produktów Apple oraz innych sprzętów będących w sprzedaży, takich jak: głośniki, akcesoria ochronne i urządzenia smart dom. Nasz salon jest nie tylko salonem sprzedaży, ale także miejscem, gdzie dowiesz się jak zostać mistrzem w obsłudze Maców, Apple Watchy czy iPhonów, jak złożyć film korzystając z iMovie czy jak zabłysnąć na spotkaniu dzięki aplikacji Keynote. 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »