iSpot Aleja Bielany

iSpot Aleja Bielany

ul. Czekoladowa 7, Kobierzyce


tel. 71 7198613

bielany@ispot.pl

Godziny otwarcia:

pon.-ptf.: 10.00 do 21.00

sobota: 10.00 do 21.00

niedziela: 10.00 do 20.00

Zapraszamy do salonu iSpot Apple Premium Reseller na wrocławskich Bielanach, przy węźle komunikacyjnym autostrady A4. To doskonałe miejsce na zakup sprzętu Apple - jak iPhone, iPad czy komputery Mac - oraz szerokiej gamy wyjątkowych akcesoriów z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga, złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller, jest do...

Zapraszamy do salonu iSpot Apple Premium Reseller na wrocławskich Bielanach, przy węźle komunikacyjnym autostrady A4. To doskonałe miejsce na zakup sprzętu Apple - jak iPhone, iPad czy komputery Mac - oraz szerokiej gamy wyjątkowych akcesoriów z zakresu IT, audio, video czy fotografii. Kompetentna załoga, złożona z ekspertów iSpot Premium Reseller, jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i w profesjonalny sposób pomoże Ci dobrać idealnie dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »