Zakupy na raty

Atrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS - iPhone na raty - MacBook na raty -  iPad na raty - iSpot zakupy na raty - sprzęt Apple na raty - komputer Apple na raty - iSpot.pl

*Promocja ratalna 0% dotyczą wybranych produktów oraz mogą być uruchomiane w wybranym okresie czasu.
W sklepie internetowym prosimy o skorzystanie z kalkulatora ratalnego przy każdym produkcie. W salonach stacjonarnych prosimy o kontakt ze sprzedawcą.

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 14.03.2019 na podstawie reprezentatywnego przykładu. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A., ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa.

 

Raty online BNP PARIBAS Bank Polska S.A.

W iSpot wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb
i realizacja marzeń
bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności.

Raty- iSpot.pl

  Kredyt ratalny od 300 zł

Kredytowanie zakupów już od 300 zł

Raty- iSpot.pl

  Elastyczna spłata

Możesz dokonać wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat.

Raty- iSpot.pl

  Wniosek kredytowy online

Wniosek wypełniasz bez wychodzenia z domu, a dzięki certyfikatom autentyczności wypełnianie formularzy jest bezpieczne.

 

Raty online przez internet w 15 minut!

Dbamy o to, by zakupy na raty były dla Ciebie szybkie i komfortowe.
We współpracy z BNP PARIBAS Bank Polska S.A. wdrożyliśmy weryfikację Klientów poprzez przelewy natychmiastowe. Pozwoliło to skrócić czas zawarcia umowy ratalnej nawet do 15 min!

Raty - Kalkulator ratalny - Atrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS - iPhone na raty - MacBook na raty -  iPad na raty - iSpot zakupy na raty - sprzęt Apple na raty - komputer Apple na raty - iSpot.pl
 

Kredyt w BNP Paribas

Raty- iSpot.pl

  Dokumenty

 

Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego:

 

Raty- iSpot.pl

  Zalety kredytu

 
Raty- iSpot.pl

Szybko i wygodnie – wniosek wypełniasz on-line i decyzję otrzymujesz na adres e-mail.
Kompletny wniosek kredytowy wypełniasz i wysyłasz on-line, bez wychodzenia z domu i wizyty w Banku. W celu wypełnienia wniosku kredytowego przygotuj ważny dokument tożsamości, uzupełnij wszystkie wymagane pola i wyślij wniosek do Banku. Decyzję kredytową otrzymasz na wskazany we wniosku adres e-mail.

Raty- iSpot.pl

Bezpiecznie – aktualne certyfikaty bezpieczeństwa i procedury Banku gwarantują bezpieczeństwo transakcji.
Aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, zabezpieczona strona Banku i procedury Banku, w tym Regulamin gwarantują bezpieczeństwo transakcji.

Raty- iSpot.pl

Bez obciążania budżetu w chwili zakupu – rozkładając zakup na raty, środki przeznaczone na zakup możesz wydać na inny cel.
Środki przeznaczone na zakup możesz przeznaczyć na oszczędności lub inny, dowolny cel, a jednorazowy koszt zakupu możesz rozłożyć na wygodne i dopasowane do Twojego budżetu raty.

Raty- iSpot.pl

Prosty kredyt ratalny.
BNP Paribas Raty, to prosty kredyt ratalny bez konieczności zakupu innych produktów bankowych.

Raty- iSpot.pl

  Jak uzyskać kredyt

 
Raty- iSpot.pl

Wybierz towar i złóż zamówienie.
Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz BNP Paribas Raty. Raty będą dostępne, gdy łączna wartość zakupów jest od 300 zł.

 

Raty- iSpot.pl

Wybierz sposób zawarcia umowy z Bankiem i wyślij wniosek.
Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na stronie Banku. Wybierz sposób zawarcia umowy z Bankiem:

  • Online – umowę akceptujesz on-line na spersonalizowanej stronie Banku, tożsamość potwierdzasz przez przelew w wysokości 1 zł z konta, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej i gdzie będziesz widniał jako nadawca przelewu.

 

Raty- iSpot.pl

Podpisz umowę i potwierdź tożsamość zgodnie z wybranym sposobem zawarcia umowy.

  • Online – wraz z pozytywną decyzją drogą mailową otrzymasz link do spersonalizowanej strony Banku, na której zaakceptujesz umowę. Zaakceptuj umowę, a następnie wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. Pamiętaj, że dane z przelewu muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku. Po poprawnej weryfikacji Bank uruchomi kredyt i prześle maila do Ciebie i sklepu, który wyśle Twoje zamówienie.

 

Raty- iSpot.pl

Ciesz się zakupami.
Twoje zamówienie zostanie dostarczone przez sklep internetowy w wybrany przez Ciebie sposób. Blankiety spłat wyślemy do Ciebie pocztą na wskazany w formularzu wniosku adres do korespondencji.

Niniejszy materiał ma charakter poglądowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego.

iSpot Poland Sp. Z o.o. współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł w całości wpłacony.
Szczegółowe informacje, w tym Regulamin zawierania umów kredytu ratalnego przez sklep internetowy dostępne są na stronie www.bnpparibas.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przesłanych przez niego informacji.
Niniejszy materiał ma charakter poglądowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego.

iSpot Poland Sp. Z o.o. współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »