Zakupy na raty

Atrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS- iSpot.pl

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 01.11.2018 dla reprezentatywnego przykładu. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa.

 

Raty online Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A.

W iSpot wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb
i realizacja marzeń
bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności.

Atrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS- iSpot.plAtrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS- iSpot.plAtrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS- iSpot.pl

 

Raty online przez internet w 15 minut!

Dbamy o to, by zakupy na raty były dla Ciebie szybkie i komfortowe.
We współpracy z Bankiem BGŻ BNP PARIBAS S.A. wdrożyliśmy weryfikację Klientów poprzez przelewy natychmiastowe. Pozwoliło to skrócić czas zawarcia umowy ratalnej nawet do 15 min!

Raty - Kalkulator - iSpot.pl

 

 

Jak uzyskać kredyt?

Raty- iSpot.plRaty- iSpot.plRaty- iSpot.plRaty- iSpot.pl

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł w całości wpłacony.
Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przesłanych przez niego informacji.
Niniejszy materiał ma charakter poglądowy i informacyjny – nie stanowi ofert w rozumieniu ustawy Kodeks Cywilny.

iSpot Poland Sp. z o.o. współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. i jest umocowany do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »