Zakupy na raty

Atrakcyjne finansowanie- BGŻ BNP PARIBAS- iSpot.pl
 

Raty Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A.

W iSpot wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb i realizacja marzeń bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności. Kredyt ratalny Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A. w naszych sklepach jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w prosty i szybki sposób sfinansować swoje zakupy.

Dopasuj kredyt do swoich potrzeb i możliwości. Możesz rozłożyć spłatę nawet na 36 rat, a także określić comiesięczną datę spłaty, odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymujesz wynagrodzenie. Dzięki optymalnie dopasowanym ratom, spłata kredytu nie obciąży znacząco Twojego budżetu.

 

Raty przez internet w 15 minut!

Dbamy o to, by zakupy na raty były dla Ciebie szybkie i komfortowe. We współpracy z Bankiem BGŻ BNP PARIBAS S.A. wdrożyliśmy weryfikację Klientów poprzez przelewy natychmiastowe. Pozwoliło to skrócić czas zawarcia umowy ratalnej nawet do 15 min!

 

 

Raty- iSpot.pl
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »