Usługi i wsparcie

Usługi i wsparcie

 

Eksperci Apple

Eksperci w iSpot Apple Premium Reseller żyją wszystkim tym, co związane jest z technologią Apple. Nasi certyfikowani doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt, zsynchronizować dane, a także zaprezentują szereg możliwości iSpot - leasing, serwis czy Centrum Szkoleniowe.

 
 

Eksperci Apple - usługi w iSpot - ispot.pl

 

 
 

Eksperci Apple - usługi w iSpot - ispot.pl

 

Usługi w salonach

Nie masz czasu na konfigurowanie systemu, instalowanie oprogramowania albo przenoszenie danych? Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Sprawdź w czym możemy Ci pomóc i zapisz się na wybrane usługi tutaj ->

 

Warsztaty

O produktach Apple wiemy wszystko! Podczas naszych szkoleń wprowadzimy Cię w świat nowych możliwości - dowiesz się jak zostać mistrzem w obsłudze Maców, Apple Watchy czy iPhoneów, jak złożyć film korzystając z iMovie czy jak zabłysnąć na spotkaniu dzięki aplikacji Keynote.

Warsztaty odbywają się w specjalnie przygotowanych przestrzeniach, takich jak Arkadia Premium Zone, będących miejscem spotkań dla wszystkich osób, które szukają inspiracji i chcą wyzwolić swoją kreatywność.

 
 

Warsztaty dla dzieci - warsztaty Apple - Warsztaty iSpot

 
 

porady Apple - wsparcie posprzedażowe iSpot - wsparcie iSpot

 

Wsparcie przed- i posprzedażowe

Szukasz wskazówki lub porady związanej z zakupionym urządzeniem? Zarówno nasi handlowcy dostępni w salonach, jak i serwisanci oraz konsultanci infolinii są do Twojej dyspozycji - gotowi do pomocy i wsparcia jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

 
 

Wsparcie iSpot - wsparcie Apple - Eksperci Apple - Warsztaty iSpot

 
 

Wsparcie iSpot - wsparcie Apple - Eksperci Apple - Warsztaty iSpot

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »