Sprzęt zastępczyWarto być klientem iSpot, nawet gdy coś się zepsuje.

Nieszczęścia się zdarzają i czasem Twój ulubiony iPhone lub iPad wymaga wizyty w serwisie.

Specjalnie na tą okoliczność oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z bezpłatnego sprzętu zastępczego na czas naprawy. Jeśli musisz skorzystać z serwisu, w naszych salonach czekają na ciebie komputery Mac, iPhone’y i iPady, które pozwolą ci korzystać z ulubionych aplikacji także w czasie naprawy Twojego sprzętu.
Sprzęt jest wypożyczany nieodpłatnie klientom, którzy dokonali zakupu serwisowanego urządzenia w sieci iSpot. Klientów spoza sieci iSpot obowiązuje cennik stanowiący załącznik do regulaminu, opłata początkowa jest pobierana w momencie wypożyczenia sprzętu.

Od 1.09.2014 w ramach usługi wprowadzamy obowiązkową kaucję zwrotną za sprzęt zastępczy. Równocześnie z podpisaniem umowy wypożyczenia klient ma obowiązek wpłacić kaucję, którą ewidencjonujemy na dokumencie KP. Po zwrocie sprzętu wypożyczonego kaucja jest zwracana dokumentem KW.

Wysokość kaucji zwrotnej:

iPhone            800 zł
iPad             1 000 zł
Komputer   2 000 zł

Cennik

 

Klienci iSpot

Pozostali

Produkt

Opłata dla klientów, którzy zakupili urządzenia w iSpot

Opłata początkowa - 5 dni wypożyczenia (zł brutto)

Opłata za każdy następny dzień wypożyczenia (brutto)

iPad

0 zł

79 zł

9 zł

iPhone

0 zł

79 zł

9 zł

Komputer Mac

0 zł

149 zł

19 zł

Regulamin

Regulamin wypożyczenia sprzętu zastępczego

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »