Autoryzowany serwis Apple – zgłoszenie naprawy

Zgłoszenie naprawy

Rejestracja zlecenia w salonie iSpot

Znajdź punkt iSpot w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji. Każdy salon zapewnia fachową obsług. Nasi pracownicy postarają się rozwiązać problem na miejscu lub w razie koniecznośći przekażą urządzenie do serwisu.

 

Rejestracja zlecenia online

Wypełnij poniższy formularz jeżeli zdecydowałeś się na skorzystanie z usługi door-to-door. Po zatwierdzeniu zgłoszenia, skontaktuje się z Tobą nasza infolinia celem ustalenia dogodnego terminu na odebranie sprzętu przez kuriera DPD. Jeśli zgłaszasz urządzenie w ramach gwarancji lub rękojmi przesyłka jest bezpłatna. Dla akcesoriów oraz urządzeń pozbawionych gwarancji koszt przesyłki wynosi 30zł. Opłatę za przesyłkę oraz naprawę możesz uiścić korzystając z płatności online po zakończonej naprawie. W przypadków akcesoriów Apple/Beats w pole Nr.Seryjny wpisz ZZ501AAAOWP.

Regulamin serwisu iSpot >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgłaszam naprawę jako firma
 

 

 

 

 

 

 


 

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naprawy sprzętu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.).

 

 
 

 

* Pola obowiązkowe

Regulamin świadczenia usług serwisowych

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »