Premium Zone

 Arkadia – inny wymiar doświadczeń klienta. Największa powierzchnia w Polsce, ogromny wybór i unikalne propozycje.


Salon iSpot w warszawskiej Arkadii to największy w Polsce, salon iSpot Apple Premium Reseller. Dla tych, którzy chcą więcej na 170 m2 powierzchni ekspozycyjnej dostępnych będzie kilkadziesiąt urządzeń demonstracyjnych. Klienci mogą bez ograniczeń zapoznać się i wypróbować najnowsze technologie Apple, wybrać, spośród szerokiej oferty akcesoriów te, które najbardziej odpowiadają ich indywidualnemu stylowi, sprawdzić, korzystając z wiedzy i doświadczenia konsultantów iSpot, które innowacje przydadzą się najbardziej w ich codziennym życiu.

Premium Zone - iSpot Apple Premium Reseller - iSpot Arkadia
Premium Zone - iSpot Apple Premium Reseller - iSpot ArkadiaPremium Zone - iSpot Apple Premium Reseller - iSpot Arkadia


Nowy iSpot w Arkadii to również pierwsza w Polsce Premium Zone, ponad 100 metrowa strefa dla wyjątkowych klientów. Tutaj można kupić unikalne produkty najlepszych marek na świecie, a także zobaczyć wybrane nowości jeszcze przed ich premierą. Premium Zone to z jednej strony możliwość obcowania z produktami klasy premium marek takich jak Bang&Olufsen, Devialet, NativeUnion. Z drugiej - udostępnienie w jednym miejscu wielu innowacyjnych technologii, w tym druk 3D, nagrywanie 360 stopni, drony, czy technologie bezprzewodowe. Pojawią się nowości z logo DJI, Fly360, Sonos, Wacom, czy Zortax.


Premium Zone to również miejsce cyklicznych spotkań i warsztatów dla wszystkich osób, które szukają inspiracji i chcą wyzwolić swoją kreatywność.

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »