Usługa odbioru w salonieO usłudze "odbierz w salonie"

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów każdy, kto jest zainteresowany produktem dostępnym w salonie iSpot ma możliwość zarezerwowania go za pomocą usługi „Odbiór w salonie” dostępnej w sklepie internetowym iSpot.
Można to zrobić zarówno samodzielnie - poprzez odpowiedni przycisk na karcie towaru lub telefonicznie - korzystając z naszej Infolinii.

Poinformujemy drogą mailową o dostępności wybranego produktu w wybranym salonie iSpot. Zanim udasz się do salonu, prosimy o sprawdzenie czy jest jednoznaczne potwierdzenie.

Dostępność towaru jest potwierdzana w godzinach pracy sklepu, wybranego podczas składania zamówienia, więc prosimy o cierpliwość jeśli formularz został wypełniony poza godzinami lub w dni wolne od pracy.

Po otrzymaniu informacji o dostępności zapraszamy do salonu (https://ispot.pl/salony.html). Produkt będzie dla Ciebie zarezerwowany 1 dzień - do końca następnego dnia od otrzymania potwierdzenia, chyba że bezpośrednie ustalenia z salonem
będą inne.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania i dziękujemy za wybranie iSpot jako miejsca swoich zakupów.

 
 

 

 
 
 
 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »