Usługa Zarezerwuj w salonie przez www

Zdarzyło Ci się udać do salonu po wybrany produkt, a na miejscu okazało się, że nie jest on już dostępny? Mamy na to rozwiązanie. Teraz wybrany produkt będzie czekał na Ciebie w wybranym salonie.

"Zarezerwuj w salonie" to nasza nowa usługa, która w prosty sposób umożliwi Ci zdalne zarezerwowanie produktu w Twoim ulubionym salonie. Wystarczy, że wypełnisz formularz rezerwacji dostępny na karcie produktu wybranych produktów i chwilę poczekasz. My, po sprawdzeniu dostępności produktu w wybranym przez Ciebie salonie, odłożymy go dla Ciebie. Zanim jednak udasz się do salonu po odbiór, poczekaj na mailowe lub telefoniczne potwierdzenie rezerwacji. I pamiętaj, że dostępność towaru będziemy mogli sprawdzić tylko w godzinach otwarcia naszych salonów.

 

Jakie są korzyści z zarezerwowania produktów przez naszą stronę i odbioru w sklepie?

  • usługa jest bezpłatna
  • szybko i łatwo – zarezerwowane towary będą przygotowane w jak najszybszym czasie
  • nie musisz szukać produktów w sklepie, ponieważ nasi sprzedawcy przygotują je dla Ciebie
  • zakup zrealizujesz na miejscu, płacąc w dogodny dla Ciebie sposób

 

Pamiętaj, że zawsze możesz zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym lub przez naszą Infolinię. Więcej o nas.

*Dokładamy wszelkich starań, aby produkty widoczne na stronie do rezerwacji były dostępne w naszych salonach. W wyjątkowych sytuacjach może okazać się, że zarezerwowany produkt został właśnie wykupiony lub zarezerwowany przez innego Klient zanim Sprzedawca zdążył odłożyć go dla Ciebie lub też egzemplarz był uszkodzony. Jednak w takiej sytuacji postaramy się znaleźć inne rozwiązanie. Może zainteresuje Cię podobny model dostępny od ręki, a może będziesz gotowy poczekać kilka dni dłużej, aż uzupełnimy stany magazynowe w danym salonie?

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »