O serwisie

 

Jesteśmy po to, żeby pomagać

Jako pierwsza firma na polskim rynku, zajęliśmy się nie tylko sprzedażą lecz także serwisowaniem sprzętu Apple. Dzięki temu, przez ponad dwadzieścia lat istnienia naszej firmy, wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania w kwestii serwisowania produktów Apple.

 

 

Naprawiamy wszystko…i jeszcze więcej

Serwis iSpot posiada status Authorized Service Provider, który zapewnia świadczenie usług zgodnie z wytycznymi firmy Apple. Począwszy od zdobywania certyfikacji przez naszych techników, poprzez stosowanie narzędzi diagnostycznych producenta, kończąc na wykorzystywaniu wyłącznie oryginalnych części serwisowych. Wszystkie naprawy dokonywane są w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach, przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

 

Zawsze blisko Ciebie

Aktualnie posiadamy aż pięć swoich serwisów oraz 26 punktów przyjęć i wydań serwisowych. Co to oznacza? Możliwość zgłaszania sprzętu do naprawy przez 7 dni w tygodniu, w dowolnej lokalizacji oraz wybranym przez Ciebie czasie. Świadczymy także usługę door-to-door, dzięki której możesz założyć zlecenie serwisowe bez wychodzenia z domu.

 
 
 

Skontaktuj się z nami

serwis@ispot.pl
 
 

Sprawdź regulamin

Regulamin serwisu iSpot >>
 
 

Sprawdź regulamin obowiązujący od 1 lipca

Regulamin serwisu iSpot >>

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »