Największy APR w Polsce

 

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów, w których znajdziesz pełną gamę produktów wiodącego dostawcy rozwiązań technologicznych - firmy Apple oraz innych, czołowych producentów z branży IT, fotografii, audio i wideo.

iSpot Apple Premium Reseller to nie tylko przestrzeń, w której przetestujesz przedmioty takie jak: MacBook, iPhone czy iPad, ale również poznasz je od podszewki. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz Centrum Szkoleniowemu pokażemy Ci jak zostać mistrzem w obsłudze Maców, Apple Watchy czy iPhoneów, jak złożyć film korzystając z iMovie oraz jak zabłysnąć na spotkaniu dzięki aplikacji Keynote. iSpot Apple Premium Reseller to także autoryzowane serwisy naprawcze. U nas szybko i bezpiecznie naprawisz swój sprzęt.

 

Największy wybór akcesoriów i gadżetów

Zarówno w naszych salonach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym ispot.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów i gadżetów z zakresu IT, fotografii, audio i wideo, edukacji oraz smart dom. Wszystko to dobrane tak, abyś mógł cieszyć się ich funkcjonalnością, kompatybilnością, a także unikalnym stylem.

Sprawdź ofertę tutaj ->

 

Nasze lokalizacje

Nasi eksperci czekają na Ciebie w dogodnych lokalizacjach, rozmieszczonych w całej Polsce.

Sprawdź, który salon jest najbliżej Ciebie. Znajdź nas ->

 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »