Najlepsza szansa na najlepszy komputer

MacBook Air i MacBook Pro


 

Wyobraź sobie komputer, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Który jest wielce zaawansowany technologicznie, a zarazem intuicyjny w obsłudze. Rozumie Twoje gesty, sam aktualizuje aplikacje, integruje się z innymi mobilnymi urządzeniami. Praca na nim jest czystą przyjemnością, a efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Trudno w to uwierzyć, ale taki komputer istnieje w rzeczywistości.
Jest nim Mac.

 

Wymarzony komputer możesz mieć szybciej, niż myślisz.
Który notebook Mac wybierasz?

 
MacBook Air

MacBook Air

Światła prędkość.

MacBook Air zawsze był nieprawdopodobnie smukły i lekki. Najnowszy MacBook Air ma udoskonaloną klawiaturę Magic Keyboard, Touch ID, a jego procesory są nawet dwukrotnie wydajniejsze, dzięki temu grafika jest szybsza. Jego smukła obudowa w kształcie klina została wykonana z aluminium, który w 100% pochodzi z recyklingu, co sprawia, że jest to najbardziej ekologiczny komputer ze wszystkich Maców. A na dodatek MacBook Air może się pochwalić baterią, która wystarcza na cały dzień pracy. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy Mac, który jest komputerem do wszystkiego.

Wybieram
 

MacBook Pro 13"

Moc na wynos.

MacBook Pro stał się etalonem wydajności i mocy. Jest to prawdziwy mobilny mocarz. Za jego sprawą wszystkie zadania i pomysły zrealizujesz jeszcze szybciej i skuteczniej. Pomogą Ci w tym niesamowicie wydajne procesory, błyskawiczna pamięć masowa, zaawansowana grafika i wiele innych doskonałych rozwiązań. MacBook Pro umożliwia nawet dwukrotnie szybszą edycję gigantycznych plików w Photoshopie, wczytywanie większej liczby wirtualnych instrumentów i niesamowitą płynność przy uruchamianiu wielu maszyn wirtualnych naraz. Jest to potężny sprzęt gotowy do współpracy w dosłownie każdym zadaniu.

Wybieram
MacBook Pro 13
MacBook Pro 16

MacBook Pro 16"

Wielki.

Jest to najpotężniejszy notebook od Apple. Został zaprojektowany z myślą o twórcach. W jego smukłej obudowie zostało zamknięte wszystko, co najlepsze: najpotężniejszy procesor, największy wyświetlacz o przekątnej 16”, grafika nowej generacji, najpotężniejsza bateria w historii MacBooka Pro, nowa klawiatura Magic Keyboard, olbrzymia pamięć masowa. W największych wezwaniach będzie Cię wspierał nawet 8-rdzeniowy procesor. Jest to komputer dedykowany profesjonalistom, którzy dużo wymagają od sprzętu.

Wybieram

macOS. System, z którym chce się pracować.
Potęga dla Maca. Mac do potęgi.

 
Stworzony specjalnie dla Maca

Stworzony specjalnie dla Maca.

Każdy komputer Mac i MacBook działą w oparciu o system operacyjny macOS. To właśnie on sprawia, że komputery Apple są nieporównywalne z niczym. System macOS został stworzony specjalnie dla MacBooka i Maca – i vice versa. Właśnie dlatego potrafi więcej, niż systemy operacyjne innych komputerów.

Kolekcja wszechstronnych apek.

Kolekcja wszechstronnych apek.

Z systemem macOS współpracuje ogromna liczba wspaniałych aplikacji, więc niezależnie od zadań, przed którymi stoisz, zawsze znajdziesz odpowiednie narzędzie. Wszystkie aplikacje współpracują z iCloud, dzięki czemu wszystkie dane i pliki są przechowywane w jednym miejscu i są zawsze aktualne. Aplikacje zaprojektowane specjalnie dla systemu macOS w pełni wykorzystują całą moc komputera, zapewniając maksymalną wydajność i dając więcej możliwości.

Prywatność i bezpieczeństwo jest dla niego priorytetem.

Prywatność i bezpieczeństwo
jest dla niego priorytetem.

System macOS został opracowany z myślą o Twoim bezpieczeństwie i ochronie wrażliwych danych. Zaawansowane mechanizmy ochrony prywatności obejmują wszystko, co robisz na swoim komputerze. Tylko Ty masz dostęp do swoich danych osobowych i masz nad nimi pełną kontrolę. A gdy surfujesz w Internecie, Safari uniemożliwia firmom śledzenie odwiedzanych przez Ciebie stron.

Praca z Windows? Żaden problem dla Maca.

Praca z Windows?
Żaden problem dla Maca.

Muisz przenieść pliki, zdjęcia lub inne dane z komputera PC na Maca? Dla macOS to żadne wezwanie. Na swoim MacBooku możesz swobodnie otwierać pliki w popularnych formatach, takich jak JPEG, PDF, a także dokumenty Microsoft Word, Excel i PowerPoint. Pakiet Microsoft Office działa na Macu także natywnie. A jeśli tylko chcesz, możesz nawet uruchomić na Macu system operacyjny Windows.

 

Finansowanie tak przyjazne, jak cała reszta.

 
MacBook Air

Apple zdaje egzamin. We wszystkim. Skorzystaj ze zniżki edukacyjnej na Maca!

Wiemy, jak bardzo ważny dla edukacji jest dobry, zaawansowany technologicznie sprzęt. Dlatego przy zakupie sprzętu Apple w iSpot, każdy uczeń, student, nauczyciel lub profesor może skorzystać ze specjalnej oferty – zniżki edukacyjnej -6%.

Dowiedz się więcej
 

Korzystasz od razu. Płacisz potem.
Mac w 10 ratach 0%.

 

W iSpot wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb i realizacja marzeń bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności. Dlatego u nas możesz kupić swój wymarzony sprzęt Apple na raty. Dbamy o to, by zakupy na raty szybkie i komfortowe, dlatego we współpracy z BNP PARIBAS Bank Polska S.A. wdrożyliśmy weryfikację Klientów poprzez przelewy natychmiastowe. Pozwoliło to skrócić czas zawarcia umowy ratalnej nawet do 15 min!

 

MacBook Air

MacBook Air

Już od 4 999 zł

500 zł

miesięcznie

Kupuję w ratach

MacBook Pro 13

MacBook Pro 13"

Już od 6 499 zł

650 zł

miesięcznie

Kupuję w ratach
MacBook Pro 16

MacBook Pro 16"

Już od 11 999 zł

1 200 zł

miesięcznie

Kupuję w ratach

Solidny związek. A zobowiązania niewielkie.
Leasing w standardzie.

Sprawdź, jak bardzo Turbo jest nasz leasing on-line dla firm! Zobacz, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty leasingowej.

 

MacBook Air

MacBook Air

Już od 4 499 zł

89 zł

miesięcznie

Weź w leasing

MacBook Pro 13

MacBook Pro 13"

Już od 5 499 zł

98 zł

miesięcznie

Weź w leasing
MacBook Pro 16

MacBook Pro 16"

Już od 11 999 zł

214 zł

miesięcznie

Weź w leasing

Indywidualna konfiguracja komputerów Mac.

Dostosuj komputer Mac do swoich potrzeb
wybierając niestandardową konfigurację.
Apple Mac Dowiedz się więcej
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »