Kontakt

 


 
 

Infolinia   

(22)22 3333 0

Kontakt telefoniczny w godzinach:
10-18 od poniedziałku do piątku

 

Złóż zamówienie przez telefon.

SPRZEDAŻ: pytania o zakup oraz informacje o produktach i usługach

 
SERWIS: Sprawdzenie statusu naprawy oraz informacje o usługach serwisu

 
 

Biuro Obsługi Klienta

bok@ispot.pl

Na pytania odpowiadamy:
9-17 od poniedziałku do piątku

 

Autoryzowany serwis Apple (więcej)

 
 
 

 
 

 
 

 

 

 
 

serwis@ispot.pl

Na wszelkie pytania związane z serwisem Apple (naprawa, wymiana) odpowiadamy:
9-17 od poniedziałku do piątku

 

Dane firmy:

iSpot Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000500329, o kapitale zakładowym 103 600 300 PLN, NIP: 5272710089, REGON: 147129582, zwana dalej („iSpot”).


*Opłata zgodnie z taryfą operatora

Gdy kontaktujesz się z nami mailowo to:
Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka iSpot Poland sp. z o.o. (dalej: „Administrator”) Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi wysłanego do nas zapytania. Niniejszym informujemy, że każdy kto przekazuje Administratorowi swoje dane osobowe, ma prawo do:· żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, żądanie należy skierować na adres siedziby Administratora lub na adres mailowy: bok@ispot.pl.wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora oraz podmioty trzecie świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie informatycznym, teleinformatycznym i logistycznym. Państwa dane osobowe, będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji niniejszej usługi. Państwa dane nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »