Karta podarunkowa iSpot

Fajnie jest dostać, jeszcze fajniej podarować.

Jeśli nie możesz się zdecydować, najlepszym prezentem będzie karta upominkowa iSpot.

Karta podarunkowa iSpot - iSpot giftcard

Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent.

Nowy Apple Watch, Macbook, iPhone a może iPod? Wywołaj zachwyt w oczach przepięknymi i eleganckimi akcesoriami.
Pozwól jej zdecydować.

Wybierz kartę o standardowym nominale 100, 300, 500 lub dowolnym do 10 000 zł
Karty do nabycia i wykorzystania w dowolnym salonie iSpot.

Zasady

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w związku z czasowym zamknięciem salonów iSpot od dnia 7 Listopada 2020, ważność kart, których termin ważności upłynął w Listopadzie 2020 r. mają przedłużony termin ważności do 31 grudnia 2020r. W przypadku pozostałych kart utrzymana zostaje ich oryginalna data ważności. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do salonów iSpot po ponownym otwarciu.
Dbajmy o siebie!

Kartę podarunkową iSpot możesz zakupić we wszystkich salonach iSpot. Kartę możesz nabyć za pomocą każdego środka płatniczego akceptowanego w salonach iSpot.

Karta podarunkowa iSpot jest akceptowana w całej sieci sprzedaży iSpot. Lista salonów, w których masz możliwość realizacji karty.

Termin ważności karty to 12 miesięcy od daty jej aktywacji, czyli zakupu karty i zasilenia jej wybraną przez Ciebie kwotą.
Karta podarunkowa iSpot może być używana wielokrotnie, przez okres 12 miesięcy, do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie.

Karta podarunkowa iSpot jest bonem towarowym na okaziciela. Kartę możesz wręczyć osobie, która staje się jej pełnoprawnym posiadaczem. Ryzyko utraty karty podarunkowej iSpot  przechodzi na posiadacza karty z chwilą wydania i aktywacji karty. Firma iSpot nie odpowiada za utratę, zagubienie oraz zniszczenie karty.

Zwrot karty
Nie ma możliwości zwrotu karty podarunkowej iSpot.

Zakupy Kart Podarunkowych iSpot dla firm?
Skontaktuj się z nami [email protected]

Regulamin karty podarunkowej iSpot

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »