Proces rekrutacji

W czasie procesu rekrutacji sprawdzimy, czy będziesz się czuł z nami dobrze i czy masz odpowiednie kwalifikacje, do pełnienia funkcji na stanowisku, na które aplikujesz.

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy też dopiero rozpoczynasz swoją ścieżkę zawodową jako student lub absolwent, jako iSpotowiec powinieneś być: sfokusowany na sprzedaż i wyniki swoich działań, powinien charakteryzować Cię entuzjazm i niepowtarzalność.

Po zbadaniu tych kryteriów przechodzimy do analizy kompetencji i zachowań potrzebnych na danym stanowisku.

Proces rekrutacji:

  • Odpowiadasz na ogłoszenie rejestrując się w zakładce „Kariera” znajdującej się na stronie www.ispot.pl, na której znajdziesz wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne.
  • Pierwszym etapem rekrutacji jest wybór interesującego Cię stanowiska i przesłanie do nas dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego. Wnikliwie analizujemy wszystkie przesyłane do nas zgłoszenia rekrutacyjne, zarówno te, które stanowią odpowiedź na konkretną ofertę pracy, jak i te przesyłane przez Kandydatów, którzy na etapie poszukiwania swojej drogi zawodowej nie potrafią wskazać konkretnego stanowiska, którym są zainteresowani.
  • W przypadku wyboru Twojej aplikacji, zostanie przeprowadzony z Tobą wywiad telefoniczny, w którym sprawdzamy interesujące nas kryteria. Rozmowa trwa około 10 minut.
  • Jeżeli rozmowa telefoniczna przebiegnie pomyślnie, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną prowadzoną przez kierownika lub osobę z działu HR.
  • Pozytywna opinia pierwszego rekrutującego kwalifikuje Cię do drugiej rozmowy prowadzonej przez innego kierownika lub osobę z działu HR.
  • Po rozmowie telefonicznej oraz 2 rozmowach kwalifikacyjnych bezpośredni przełożony podejmuje decyzję o zatrudnieniu.

Zawsze po rozmowie rekrutacyjnej powinieneś otrzymać odpowiedź na swoją aplikację – pozytywną lub negatywną. Odpowiedź jest wysyłana e-mailem.

Jeżeli chcesz czerpać przyjemność i satysfakcję z pracy, nie zwlekaj! Wyślij do nas swoją aplikację, a postaramy się znaleźć dla Ciebie miejsce w iSpot!

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »