Kogo szukamy

Aktualnie poszukujemy kandydatów w trzech obszarach:

  • budowanie istniejących zespołów sprzedażowych
  • rozwój działu e-commerce
  • rozwój centrali sieci iSpot

W tym roku planujemy rozwój zespołów w istniejących salonach. Ich filarem są ludzie budujący te zespoły. Szukamy uśmiechniętych, pełnych entuzjazmu i zapału do pracy młodych osób, z zacięciem sprzedażowym, osób nastawionych na realizację celów i rozwój własnych kompetencji. Istniejące teamy będziemy rozbudowywać w Warszawie, Trójmieście, w Katowicach, Poznaniu i innych miastach Polski. Szukamy zarówno studentów i absolwentów, dla których praca w salonie iSpot będzie pierwszą pracą, ale także profesjonalistów, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystają w budowie zespołu i realizacji celów sprzedażowych.

Poszukujemy nie tylko handlowców i handlowców b2b, ale także management salonów, tj. kierowników, ich zastępców i coachów. Szczegółowe kwalifikacje poszukiwanych kandydatów znajdziecie w naszych ogłoszeniach.

Jednocześnie rozwój sieci pociąga za sobą rosnącą liczbę obowiązków i zdarzeń po stronie Centrali sieci salonów. Tym samym również w tym obszarze poszukujemy osób, które wzmocnią naszą centralę, wniosą do niej nowe kompetencje, doświadczenie i nową jakość. Jesteśmy zgranym zespołem, więc poszukujemy osób komunikatywnych, uśmiechniętych, z nowymi pomysłami, nastawionych na realizację wspólnych celów, osób efektywnych, którzy na co dzień lubią to, czym się zajmują i są w tym dobrzy.

W tym roku planujemy rozbudować następujące obszary w Centrali firmy:

  • finanse (poszukujemy analityka finansowego),
  • e-commerce (poszukujemy specjalisty do spraw e-marketingu).
 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »