Akademia Apple Sales Training

Powszechnie wiadomo, że firma Apple nie przestaje być liderem innowacji w branży technologicznej. Wyznacza ona standardy dzięki wielokrotnie nagradzanym komputerom, światowej klasy systemowi operacyjnemu Mac OS X, aplikacjom dla klientów indywidualnych i aplikacjom profesjonalnym. Firma Apple zrewolucjonizowała również branżę muzyczną za sprawą odtwarzacza iPod oraz rynek telefonii komórkowej dzięki telefonowi iPhone. Najnowszym przełomowym produktem firmy Apple jest iPad — magiczne i rewolucyjne urządzenie dostępne w niewiarygodnej cenie.

Jednak innowacje w dziedzinie produktów to dopiero początek. Wierzymy, że wszyscy klienci kupujący produkty i rozwiązania firmy Apple powinni być obsługiwani zgodnie z najwyższymi standardami, bez względu na to, gdzie dokonują zakupu.

Właśnie na tej podstawie przygotowaliśmy program szkoleń Apple Sales Training. Pragniemy wspierać sprzedawców w zapewnianiu najlepszego w swojej klasie poziomu obsługi i jednocześnie w zwiększaniu sprzedaży i rentowności. Poniżej przedstawiamy zarys programu Apple Sales Training.

Akademia Apple Sales Training Academy

Akademia ASTA to program szkoleń organizowanych w sali lekcyjnej, gdzie uczestnicy spotykają się z doświadczonymi instruktorami, dzięki którym uzyskują niezbędne umiejętności, a także wymaganą wiedzę na temat produktów, co umożliwia im zwiększenie sprzedaży. Akademia Apple Sales Training Academy oferuje różnorodne warsztaty przeznaczone dla różnych odbiorców — począwszy od nowych sprzedawców produktów firmy Apple, aż po bardziej doświadczonych liderów sprzedaży. Wszystkie kursy prowadzone w salach lekcyjnych dotyczą głównie sprzedaży rozwiązań firmy Apple w salonach sprzedaży detalicznej.

Apple Sales Training Online

Ten program udostępnia regularnie uaktualniane szkolenia internetowe dotyczące produktów, technologii i rozwiązań firmy Apple oraz zawierające informacje i zasoby, które mogą zapewnić większy sukces i zwiększyć przewagę konkurencyjną na współczesnym rynku. Ze względu na to, że materiały są dostępne przez Internet, z programu ASTO można korzystać w dowolnym miejscu i przez całą dobę.

Kompleksowe szkolenie kierowników sprzedaży iSpot

Te warsztaty pomyślane są jako zajęcia, na których kierownicy sklepu dokonują pogłębionej analizy własnej roli zawodowej. Uczestnicy zyskują większą świadomość znaczenia, jakie ma wspieranie personelu w osiąganiu celów sprzedażowych oraz podnoszeniu jakości obsługi klientów. Kierownicy sklepów poznają pojęcia i narzędzia przydatne w ocenie i budowaniu potencjału pracowników sklepu przy wykorzystaniu różnych technik.

Szkolenia dla handlowców iSpot

Nauka rozpoczyna się od kursu Komputery Mac — warsztaty. Jest to idealne wprowadzenie do świata rozwiązań opartych na komputerach Mac — przeznaczone dla osób, które jeszcze nie miały z nimi do czynienia. Uczestnicy zapoznają się z wartością rozwiązań Mac i korzyściami, jakie klienci odnoszą z ich stosowania.

Dla osób, które chcą kontynuować naukę, warsztaty Umiejętności sprzedażowe na 100% i Podróż w świat komputerów Mac są idealną okazją do rozwinięcia technik sprzedażowych pozwalających na zwiększenie bazy klientów. Drugie z wymienionych warsztatów koncentrują się bardziej na klientach, którzy nie używali wcześniej platformy Mac.

Kolejnym etapem są warsztaty Umiejętność prowadzenia prezentacji, pozwalające mistrzowsko opanować tę bardzo ważną dla sprzedawców umiejętność.

Poza kursami z tej podstawowej ścieżki, w razie potrzeby można także brać udział w warsztatach poświęconych określonym produktom, takich jak Warsztaty dotyczące iPada lub Sprzedaż produktów z rodziny iPod.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »