Kariera

Od ponad 20 lat tworzymy w Polsce unikalne miejsca, w których nasi klienci mogą zapoznać się z szeroką gamą inspirujących produktów firmy Apple. One same właściwie nie wymagają komentarza. Natomiast nie tylko do nich mamy szczególne podejście. Dużą wagę także przykładamy do całego otoczenia sprzedaży produktów Apple. Z atencją wybieramy lokalizacje, do których nasz klient ma najbliżej, w których czuje się dobrze, które są przestronne i urządzone ze starannością. Projekty wszystkich sklepów powstają w Stanach Zjednoczonych, tworzone przez specjalistów wysokiej klasy, z myślą o jak najprzyjemniejszym kontakcie klienta z produktami Apple. W sterylnych niemal wnętrzach sklepów na naszych klientów czekają wysoko wykwalifikowani handlowcy, którzy swoja wiedzę z entuzjazmem przekazują klientom. Wiedza produktowa i sprzedażowa jest zdobywana w trakcie szkoleń stacjonarnych i on-linowych. Jest także weryfikowana audytami, w których osiągamy bardzo wysokie wyniki. Skrupulatnie również dobieramy asortyment sklepów pod kątem produktów komplementarnych, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i użytkowników produktów Apple. Realizowanie wytycznych ekspozycyjnych ułatwia klientowi poruszanie się po sklepie, poznawanie urządzeń i zrozumienie rozwiązań.

Codziennie dbamy o to, aby odczucia klientów były jak najbardziej pozytywne. Całość doświadczeń, na które zapraszamy klientów do salonów iSpot nazwaliśmy Premium Retail Experience.

Jeśli chcesz dołączyć do tworzenia formuły niepowtarzalnych doświadczeń sprzedażowych, dołącz do nas.

Ekspert Apple

Handlowiec w salonie iSpot

Kierownik Salonu iSpot

Doradca Klienta Biznesowego

Trener sprzedaży / Handlowiec

Jeżeli chcesz z nami pracować, a nie wybrałeś jeszcze stanowiska, na które chcesz aplikować, zostaw nam swoje cv.


OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »