iSpot dla biznesu

iSpot dla Biznesu

Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla każdej firmy jest wybór odpowiednich produktów i usług. Dlatego posiadamy doświadczony zespół Key Account Managerów i wyspecjalizowanych Inżynierów, którzy pozwolą zbudować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy konsultacje na każdym etapie procesu zakupowego, audyt przedsprzedażowy, dobór i wdrożenie zakupionych produktów i usług oraz wsparcie powdrożeniowe. Dodatkowo oferujemy elastyczne metody finansowania, ubezpieczenie sprzętu, wydłużoną gwarancję oraz szkolenia dla działów IT jak i użytkowników końcowych.

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta, wysokiej jakości obsługa oraz doświadczenie, które zbieramy od 1991 roku. Jesteśmy największym w Polsce Apple Premium Resellerem i Autoryzowanym Serwisem produktów Apple. Specjalizujemy się w rozwiązaniach opartych o sprzęt Apple, ale posiadamy również w naszej ofercie wiele dodatkowych produktów i usług, które pozwolą zbudować dla Twojej firmy kompletne rozwiązanie zintegrowane z obecnie posiadaną infrastrukturą. Nie ważne więc czy reprezentujesz małą czy dużą firmę, my na pewno zaoferujemy Ci produkty i usługi szyte na miarę!


MDM

Zarządzanie urządzeniami Apple

 

DEP & VPP

Programy wdrożeniowe Apple

 

Szkolenia

Szkolenia szyte na miarę

 

Ubezpieczenia & Gwarancja

Dodatkowa ochrona Twoich urządzeń

 

Finansowanie

Leasing oraz inne formy finansowania
sprzętu

 

Akcesoria dla biznesu

Dodatkowe akcesoria i oprogramowanie

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Zadbamy o to, by wprowadzenie iPhone’a, iPada i Maca do Twojego biura było proste. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, unikniesz wielu przeszkód a wdrożenie będzie łatwe i przyjemne.

Kontakt B2B:

tel.: +48 664 490 266

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »