Formularz - iPhone Xs/Xs Max

Image 1 Image 2 Image 3

iPhone Xs/ Xs Max

 


Zapisz się do Newslettera - dowiedz się pierwszy o dostępności!

 

 

 

 

*Formularz ma charakter informacyjny. Nie jest formą przedsprzedaży lub rezerwacji sprzętu.

 

 

Informujemy, że zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego powyżej adresu mailowego przez iSpot Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa w celu marketingowym, w szczególności w celu kierowania ofert promocyjnych. Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu bok@ispot.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez iSpot Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2 (dalej: "iSpot") w celu otrzymania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017, poz. 1219 ze zm.) na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez iSpot. Zgoda jest dobrowolna i może być zawsze odwołana.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »