Dostawa

iSpot – dostawa i płatność

Działamy nieprzerwanie

W sklepie internetowym iSpot.pl Apple Premium Reseller działamy nieprzerwanie. Towary dostarczamy na terenie całego kraju w pełni zabezpieczonymi i ubezpieczonymi przesyłkami dokładnie tam gdzie teraz przebywasz. Produkty dostępne są w naszym własnym magazynie, więc wysyłamy je w ciągu 1 dnia.

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Jak możesz odebrać swoją przesyłkę?

iSpot – dostawa i płatność

 


Po otrzymaniu listu przewozowego DHL możesz śledzić swoją dostawę na każdym etapie. Jeśli jednak nie możesz odebrać jej pod podanym adresem, masz wiele możliwości!

 

iSpot – dostawa i płatność

 

Odbierz paczkę w DHL Locker. To możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Są to nowe automaty DHL Locker na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania i Krakowa.

 

iSpot – dostawa i płatność

 

Odbierz paczkę w DHL ServicePoint. Wybierz jeden z ponad 9 000 punktów na terenie kraju i zyskaj możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Większość punktów jest czynna do godziny 22 lub dłużej. Sieć DHL tworzą sklepy Inmedio, Relay, 1-minute, wybrane sklepy Żabka, Freshmarket, stacje Shell oraz inne punkty usługowo – handlowe w mniejszych miastach. 

 

 

iSpot – dostawa i płatność

 


Wskaż inny adres dostawy. Zmień adres doręczenia i/lub wskaż adres alternatywny znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie, np. do sąsiada.

 

iSpot – dostawa i płatność

 


Zmień dzień doręczenia. Nie pasuje Ci termin? Wybierz inny, nawet do 10 dni.

 

Znajdź punkt odbioru

Odbieraj wygodnie!

 

Nowocześnie

Wejdź na przekieruj.dhlparcel.pl i przekieruj bezpłatnie paczkę z telefonu, tabletu lub komputera.

 

Tak, jak Ci wygodnie

Przekieruj paczkę do pobliskiego Punktu DHL lub zmień termin jej doręczenia przez kuriera.

 

Bez stresu

Na odbiór w Punkcie DHL masz aż 7 dni i możesz przekazać PIN innej osobie, aby odebrała paczkę za Ciebie.

 

 

 

 

Jak działa przekierowanie paczki z DHL

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »