Dostawa

Działamy nieprzerwanie


W sklepie internetowym iSpot.pl Apple Premium Reseller działamy nieprzerwanie. Towary dostarczamy na terenie całego kraju w pełni zabezpieczonymi i ubezpieczonymi przesyłkami dokładnie tam gdzie teraz przebywasz. Produkty dostępne są w naszym własnym magazynie, więc wysyłamy je w ciągu 1 dnia.

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 

Jak możesz odebrać swoją przesyłkę?

 

Po otrzymaniu listu przewozowego DHL możesz śledzić swoją dostawę na każdym etapie. Jeśli jednak nie możesz odebrać jej pod podanym adresem, masz wiele możliwości!

 
 

Odbierz paczkę w DHL Locker. To możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Są to nowe automaty DHL Locker na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania i Krakowa.

 

 

 

Odbierz paczkę w DHL ServicePoint. Wybierz jeden z ponad 6 000 punktów na terenie kraju i zyskaj możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Większość punktów jest czynna do godziny 22 lub dłużej. Sieć DHL tworzą sklepy Inmedio, Relay, 1-minute, wybrane sklepy Żabka, Freshmarket, stacje Shell oraz inne punkty usługowo – handlowe w mniejszych miastach. 

 
 

Wskaż inny adres dostawy. Zmień adres doręczenia i/lub wskaż adres alternatywny znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie, np. do sąsiada.

 
 


Zmień dzień doręczenia.
Nie pasuje Ci termin? Wybierz inny, nawet do 10 dni.

 
 
 

Znajdź punkt odbioru

 

Zobacz jak to działa. To proste!

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »