O nas

Rewelacyjne usługi

Zniżka edukacyjna

Dla sektora edukacji oferujemy komputery Mac, oprogramowanie Apple, wybrane akcesoria po specjalnych, niższych cenach. Propozycja jest skierowana do studentów, rodziców dokonujących zakupu dla studentów, nauczycieli i pracowników wszystkich typów szkół oraz nauczycieli kształcenia indywidualnego, a także dla instytucji naukowych. Warto już dziś przyjść do iSpot, poznać ofertę dla sektora edukacji i zacząć oszczędzać.

czytaj więcej >

Usługi w salonach iSpot

Eksperci iSpot Apple Premium Reseller dosłownie żyją wszystkim, co związane z Apple. Od 21 lat prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń Apple świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy salonów iSpot pomogą Ci wybrać następnego iPoda, iPada lub iPhona oraz komputer Mac i zawsze służą bezstronnymi radami. Kupując swój pierwszy sprzęt Apple lub zmieniając go na nowszy model możesz liczyć na pomoc pracowników iSpot w jego konfiguracji.

czytaj więcej >

Konfiguracje niestandardowe

Na czym polega dostosowywanie komputera Mac? Każdy klient ma różne potrzeby, dlatego w sieci iSpot pomożemy Ci skonfigurować Twój komputer idealnie do Twoich potrzeb. Potrzebujesz więcej pamięci RAM, większego dysku, mocniejszej karty graficznej? Dzięki możliwości wybrania własnej kombinacji opcji wyposażenia otrzymujesz komputer Mac idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

czytaj więcej >

Sprzęt zastępczy

Warto być klientem iSpot, nawet gdy coś się zepsuje. Nieszczęścia się zdarzają i czasem iPhone lub iPad wymaga wizyty w serwisie. Specjalnie na tę okoliczność oferujemy naszym klientom możliwość bezpłatnego skorzystania ze sprzętu zastępczego na czas naprawy. Jeśli musisz skorzystać z serwisu, czekają na ciebie komputery Mac, iPhony i iPady które pozwolą ci korzystać z ulubionych aplikacji także w czasie naprawy Twojego sprzętu.

czytaj więcej >

Autoryzowany serwis

Salony iSpot Apple Premium Reseller mają status autoryzowanego serwisu Apple (Apple Authorised Service Provider), dzięki któremu naprawiamy iPhone'y, iPady, iPody, komputery Mac i akcesoria. Oferujemy skuteczną naprawę Twojego sprzętu za pierwszym razem. Naprawiamy wszystkie produkty Apple, nie tylko te kupione w iSpot.

czytaj więcej >

Raty z odroczoną płatnością

W iSpot wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb i realizacja marzeń bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności. W związku z tym od 8.12.2014 we współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. uruchamiamy ofertę ratalną z opcją odroczenia spłaty o 2 lub 3 miesiące. Oferta ratalna obejmuje wszystkie produkty z naszej oferty i łączy się z ofertą edukacyjną. Opcja dostępna jest tylko w stacjonarnych sklepach iSpot.

czytaj więcej >

iSpot Care i iDealnie ubezpieczony

Wyjątkowa oferta na rynku przygotowana przez PZU dla Klientów iSpot. Tylko u nas możesz ubezpieczyć swojego iPada, iPhona lub komputer Apple w dniu jego zakupu. Możesz wybrać optymalny dla siebie wariant nawet na 3 lata. Zapewniamy kompleksową ochronę w zakresie wszystkich kluczowych rodzajów ryzyka. Możesz mieć także iDealnie zabezpieczony wyświetlacz telefonu.

czytaj więcej >

Raty 10 i 20 rat 0%

W iSpot wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb i realizacja marzeń bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności. Już dziś możesz kupić swój komputer Mac lub nowego iPada w prostych ratach 0%. Przyjdź do naszego salonu i skorzystaj z najlepszej na rynku oferty ratalnej na produkty Apple w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Minimum formalności. Szybka decyzja kredytowa.

czytaj więcej >

PKO Leasing od 102%

Najtańsze finansowanie dla firm w iSpot i PKO Leasing. Jest to jedyna tak wyjątkowo atrakcyjna oferta na rynku. U nas leasing już od 102% na produkty Apple. Błyskawiczna decyzja w ciągu 1 godziny. Rozłóż spłatę nawet na 30 rat i to bez wpłaty własnej. Prosta umowa i przejrzyste warunki. Wystarczy dowód osobisty lub pieczątka dla spółek prawa handlowego. Skontaktuj się z nami, przygotujemy ci najlepszą możliwą wycenę i kalkulację.

czytaj więcej >


Karta podarunkowa iSpot

Fajnie jest dostać, jeszcze fajniej podarować.
Jeśli nie możesz się zdecydować, najlepszym prezentem będzie karta upominkowa iSpot.

Nowy Apple Watch, Macbook, iPhone a może iPod? Wywołaj zachwyt w oczach przepięknymi i eleganckimi akcesoriami.
Pozwól jej zdecydować.

Wybierz kartę o standardowym nominale 100, 300, 500 lub dowolnym do 10 000 zł.
Karty do nabycia i wykorzystania w dowolnym salonie iSpot.

Dowiedz się więcej >

Wszystko od Apple

Eksperci iSpot Apple Premium Reseller dosłownie żyją wszystkim, co związane z Apple. Pracownicy salonów iSpot pomogą Ci wybrać następnego iPoda, iPada lub komputer Mac i zawsze służą bezstronnymi radami. W salonach iSpot Apple Premium Reseller możesz też wziąć udział w szkoleniach certyfikowanych przez Apple. Oferta naszej sieci obejmuje pełną gamę komputerów Mac, iPadów i iPodów, a także oprogramowania i akcesoriów. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. W tych sklepach także użytkownicy profesjonalni i korporacyjni mogą dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać niesamowity potencjał produktów Apple.


Cały świat akcesoriów

Bez względu na to, czy szukasz torby na laptopa, etui na iPhona lub iPada, dowolnych akcesoriów do komputerów Mac, czy też akcesoriów fitnes, audio lub rozwiązań do inteligentnego domu - eksperci iSpot Apple Premium Reseller mają do zaoferowania pełną gamę akcesoriów dla komputerów Mac, iPadów, iPodów i telefonów iPhone. Przeszkoleni przez Apple eksperci iSpot mnóstwo wiedzą na temat produktów i rozwiązań innych firm, kompatybilnych z produktami Apple. Uważnie wysłuchają, czego potrzebujesz i udzielą Ci fachowych i bezstronnych porad. Twój ekspert iSpot Apple Premium Reseller z pewnością pomoże Ci wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz.

Prezentacje i warsztaty

Sklep iSpot Apple Premium Reseller to najlepsze miejsce do testowania komputerów Mac, iPadów czy iPodów. U nas możesz uczestniczyć w prezentacjach najnowszych produktów Apple i brać udział w regularnych seminariach czy imprezach związanych z najnowszymi technologiami. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej wiedzy, eksperci iSpot Apple Premium Reseller zaoferują Ci udział w certyfikowanych przez Apple szkoleniach, dotyczących wielu zagadnień związanych z platformą Mac. Między innymi z systemem Mac OS X oraz aplikacjami Apple przeznaczonymi dla profesjonalistów. Wystarczy, że spytasz, a z pewnością zaoferujemy Ci odpowiedni kurs.

czytaj więcej >
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »