Beats by dr. dre®

Słuchawki Apple Beats

 

Marka Beats powstała w 2006 roku i błyskawicznie wspięła się na szczyty domowego audio. Nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę, że za jej sukcesem stoją Nadre Young, czyli legendarny Dr. Dre oraz Jimmy !ovine. Genialni producenci muzyczni, których portfolio odwzorowutją szczyty światowych list przebojów ostatnich dwóch dekad, we współpracy z najlepszymi inżynierami branży, stworzyli słuchawki godne najwyższej półki. A od trzech lat Beats jest częścią rodziny Apple.

Beats Solo Pro

Słuchawki Solo Pro wyróżnia szerokie spektrum akustyczne o potężnym, wyrazistym dźwięku i idealnie zbalansowanych tonach. Wychodząc od nagradzanego brzmienia słuchawek Solo3 Wireless, inżynierowie Beats przeprojektowali i udoskonalili profil dźwięku tak, by słuchanie muzyki dostarczało jeszcze większych wrażeń. Dzięki dwóm różnym trybom słuchania możesz decydować, kiedy odciąć się od świata, a kiedy sobie o nim przypomnieć. Technologia adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia i wykorzystuje kalibrację sygnału w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny dźwięków.

 

kup teraz >>

 
Słuchawki Apple Beats
Słuchawki Apple Beats
 

PowerBeats Pro

Słuchawki Powerbeats Pro zrewolucjonizują Twoje treningi. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne stworzone dla wybitnych sportowców. Nie mają żadnych przewodów, które blokowałyby Twoje ruchy. Regulowane, dopasowane pałąki zauszne można dostosować do swoich potrzeb dzięki różnym rodzajom wkładek, by były wygodniejsze i nie przemieszczały się bez względu na ilość wylanego przez Ciebie potu.

 

kup teraz >>

Beats Studio3 Wireless

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych akustycznych wrażeń. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przy użyciu techniki Beats Pure ANC (całkowitej redukcji szumu). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie monitorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne dopasowanie i optymalizują odtwarzanie, by muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

 

kup teraz >>

 
Słuchawki Apple Beats
Słuchawki Apple Beats
 

Beats Solo3 Wireless

Wydajność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo3 Wireless sięga nawet 40 godzin, co czyni z nich idealny sprzęt muzyczny na co dzień. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania. Słuchawki charakteryzują się wyjątkowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają pełną swobodę dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth® klasy 1. A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia przez cały dzień.

 

kup teraz >>

Powerbeats3 Wireless

Bezprzewodowe słuchawki Powerbeats3 Wireless zapewniają do 12 godzin pracy na baterii, co sprawia, że idealnie nadają się na długie treningi. Odporność na pot i wodę gwarantuje niezawodną trwałość, a podwójna akustyka - dynamiczny dźwięk.

 

kup teraz >>

 
Słuchawki Apple Beats
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »