Kup Apple TV i odbierz voucher FilmBox o wartości 159,90 zł

Oglądaj dowolną liczbę filmów, seriali i różnorodnych kanałów TV - gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko chcesz z Apple TV i Filmbox Live!

FilmBox Live zapewnia szeroki wachlarz legalnych treści VOD (Wideo na żądanie), umożliwia dostęp do ponad 3000 filmów, seriali i treści tematycznych.
W ofercie dodatkowo 15 kanałów telewizyjnych nadawanych 24/7 o tematyce: film, sport, muzyka, moda, rozrywka i dokument. Wszystko nadawane bezpośrednio z Internetu.

Wystarczy, że do 30 czerwca kupisz Apple TV w iSpot a otrzymasz nawet 12 m-c FilmBox Live w prezencie!Regulamin promocji


Poznaj Apple TV – przyszłość telewizji

Telewizja odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Oglądamy wielkie wydarzenia zebrani wokół naszych wielkich ekranów. Ale programy telewizyjne od dawna dostarczają wciąż takich samych wrażeń. Pora to zmienić. Czas zrozumieć, że przyszłością telewizji są aplikacje. Bo jak się dziś ogląda? Właśnie w apkach. Od tego wyszliśmy, budując fundament z systemem operacyjnym tvOS oraz innowacyjnymi formami interakcji z telewizorem — Apple TV. Urządzenie, które wytycza kierunek rozwoju telewizji.

Tu chodzi o apki.

Dostęp do różnych form rozrywki przez apki, na komputerach i urządzeniach mobilnych dziś nikogo nie dziwi. Czemu więc telewizor w Twoim domu nie miałby dawać tego samego? Aplikacje uwalniają telewidzów i zmieniają ich oczekiwania. Dają swobodę wyboru treści, czasu i miejsca. Mając do dyspozycji Apple TV i jego potężny system operacyjny tvOS, programiści tworzą aplikacje, które zmienią telewizor w urządzenie równie osobiste jak iPhone i iPad.

Nie do wiary, ile tu się mieści rozrywki.

Filmy i wiele więcej
Masz Apple TV — masz wszystko, co w rozrywce najlepsze. Filmowe hity z iTunes. Sport na żywo. Wiadomości z ostatniej chwili. Programy edukacyjne. Mnóstwo rzeczy dla dzieci. Długo można wymieniać. A kanałów wciąż przybywa. Aż trudno uwierzyć ile się mieści w tym małym pudełku.

 

 

Gry i apki w TV. Duża rzecz.

Gry i nie tylko
App Store wreszcie w Twoim telewizorze. Czyli fascynujące gry na wielkim ekranie. Apki, które zmienią Twój salon w studio fitness albo salę wykładową. Zabawa dla całej rodziny, w której wszyscy naraz mogą uczestniczyć. Nie możemy się doczekać, kiedy twórcy aplikacji zajmą się tym wszystkim.Nowoczesna technologia w telewizji. Nareszcie.

Wraz z nadejściem iPhone'a i iPada kolejne innowacje i nowe technologie rozwijane były z myślą o małych ekranach, które mieszczą się w kieszeni lub w dłoni. Najwyższa pora, by także telewizory i ich duże ekrany skorzystały z tych innowacji. Mamy dla nich coś wspaniałego: Apple TV, system tvOS, przeprojektowany interfejs i pilota Apple TV Remote z powierzchnią dotykową.

Telewizja, jakiej nikt nie widział.

Przeprojektowany interfejs
Ekran telewizora masz w drugim końcu pokoju. Apple TV skróci ten dystans, dając Ci pełną interakcję z telewizorem. Projekt ekranów Apple TV pozwala treści być zawsze na pierwszym planie. Dzięki zjawisku paralaksy, plakaty filmowe ożywają na ekranie, a Ty masz jasność, który element na ekranie jest zaznaczony. Telewizja staje się bliższa, choć telewizor stoi tam gdzie stał.

 Machnij ręką na guziki.

Pilot Apple TV Remote z powierzchnią dotykową
Ekrany dotykowe na zawsze odmieniły nasze telefony. Teraz pora na telewizyjnego pilota. Przesuwasz kciukiem po powierzchni dotykowej pilota Apple TV i bez wysiłku przewijasz, wybierasz i nawigujesz na ekranie telewizora. Każdy swój ruch na powierzchni dotykowej pilota widzisz natychmiast na ekranie telewizyjnym. A przewijanie materiału naprzód i wstecz nigdy jeszcze nie było tak precyzyjne. Gestem machnięcia na osi czasu i korzystając z klatek podglądu dokładnie określasz miejsce, do którego chcesz przejść. A odbywa się to tak naturalnie i płynnie, że nie musisz odwracać oczu od ekranu ani włączać światła, żeby znaleźć właściwy przycisk.

 Pilot Apple TV Remote z powierzchnią dotykową, aplikacje, gry i niesamowite wrażenia. 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »