Akcesoria i zabezpieczenia do MacBooka - co kupić?

 

Bezpieczeństwo i komfort pracy są głównymi aspektami, którymi się kierujemy decydując się na zakup sprzętu, jakim jest komputer Apple. Doceniamy go również za niezawodność i trwałość – przecież do jego produkcji Apple stosuje wytrzymałe materiały, takie jak aluminium, szkło hartowane. Jednakże jak każdy inny komputer, posiada on delikatne elementy, takie jak ekran, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Zatem przy zakupie komputera Mac warto też pomyśleć o inwestycji w niezbędne akcesoria, które ochronią Twój Apple laptop przed niepotrzebnymi zniszczeniami, a Twój portfel- przed zbędnymi wydatkami na usługi serwisowe.Co warto wiedzieć?

  1. Folia ochronna - czy warto?
  2. Obudowa do MacBooka - czy się sprawdza?
  3. Filtr prywatyzujący - jak działa?
  4. iSpot przedstawia markę B.

Folia ochronna - czy warto?

Komputer Apple MacBook niewiele traci na wartości nawet po latach użytkowania. To sprawia, że nawet po kilku latach od dokonania zakupu MacBook może zostać wysoko wyceniony w ramach programu Trade-in, ponieważ komputer wciąż sprawnie działa. Istotny wpływ na wycenę MacBooka w ramach Trade-in może mieć… Jego wygląd. Właśnie w takiej sytuacji możemy pożałować, że nie zadbaliśmy bardziej o jego obudowę. Aby uniknąć zadrapań oraz zanieczyszczeń, warto skorzystać ze specjalnej folii ochronnej, która nie zmieni wyglądu czy wagi MacBooka, a zabezpieczy go przed zarysowaniami nawet do 7 lat. Co więcej, jeśli już posiadasz zniszczonego MacBooka, nakładka ochronna nie tylko zabezpieczy go przed kolejnymi zniszczeniami, ale i odświeży jego wygląd.
Folia ochronna
jest idealna dla osób, które szukają dyskretnych rozwiązań.

Obudowa do MacBooka - czy się sprawdza?

Dla osób, które często się przemieszczają ze względu na swój zawód i dla których MacBook jest nieodłącznym kompanem podróży, zalecamy dużo bardziej zaawansowane akcesoria ochronne. Jednym z takich produktów jest twarda obudowa do MacBooka, która nie tylko nada charakteru Twojemu ulubionemu komputerowi, ale również zapewni mu doskonałą ochronę, jednocześnie zachowując jego smukły profil. Twarda obudowa w żaden sposób nie utrudni dostępu do portów, złączy czy przycisków, gdyż jest specjalnie zaprojektowana pod każdy model MacBooka. Tego typu akcesoria posiadają również specjalne gumowane nóżki, które sprawiają, że komputer Mac nie będzie się przesuwał, a odpowiednio zrobione wycięcia obudowy zapewnią bezpieczną wentylację podczas odprowadzania ciepła.

Filtr prywatyzujący - jak działa?

Już wiesz w jaki sposób ochronić ekran przed zniszczeniem. A jak zabezpieczyć treści, które wyświetlasz, przed niechcianymi obserwatorami? Jeśli pracujesz w kawiarni, pociągu lub innym miejscu publicznym i nie chcesz, aby Twoje dane do logowania, dane osobowe czy poufne informacje firmowe były widoczne dla wszystkich, bezkonkurencyjna będzie tu folia prywatyzująca, która łatwo nakłada się na ekran Retina i bez problemu utrzymuje się na nim za pomocą magnesów. Zakres ochrony przed wzrokiem osób trzecich wynosi do 120° (w zależności od wybranego modelu filtru). Oprócz tego, folia posiada powłokę oleofobową i hydrofobową, które zapobiegają zadrapaniom i pozostawaniu odcisków palców. Folia prywatyzująca przeznaczona jest do wielokrotnego użytku, więc możesz ją zdejmować, gdy tylko nie będzie potrzebna.

 

Polecane produkty

Folia ochronna
na MacBooka Pro 13"


Image

Filtr prywatyzujący


Image

Twarda obudowa
na MacBooka 


Twarda obudowa do MacBooka

iSpot przedstawia markę B.


Marka B.
jest autorskim projektem iSPOT. Stworzyliśmy produkty idące z duchem czasu i podążające za trendami coraz szybciej zmieniającego się świata. Produkty z logo B. to wyjątkowa oferta skierowana do wyjątkowych użytkowników. Lekkie, dokładnie dopasowane etui Hardshell B. zabezpiecza Twojego MacBooka nadając mu wyjątkowy styl. Case zapewnia doskonałą ochronę, nie utrudniając przy tym dostępu do portów, złączy czy przycisków. Jest odporne na zarysowania oraz na codzienne uszkodzenia. Gumowane nóżki sprawiają, że komputer nie przesuwa się, a wycięcia odpowiednio odprowadzają ciepło zapewniając bezpieczną wentylację.

Polecane produkty

Folia ochronna
na MacBooka Pro 13"


Image

Filtr prywatyzujący


Image

Twarda obudowaa
do MacBooka


Image

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »