8 faktów o telefonie iPhone SE

Nowy iPhone SE – to druga generacja iPhone’a SE, na którą warto było czekać. Nowy iPhone łączy w sobie najlepsze cechy kilku swoich poprzedników. W jego smukłej, klasycznej obudowie wykonanej ze szkła i aluminium kryje się najpotężniejszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie, najlepszy pojedynczy aparat w historii iPhone’a, zachwycający wyświetlacz Retina HD z technologią True Tone oraz Haptic Touch. iPhone SE to połączenie klasyki z najbardziej aktualną listą specyfikacji technicznych.

Przedstawiamy 8 faktów, które warto wiedzieć o nowym telefonie iPhone SE:

1. Czip A13 Bionic

W obudowie iPhone’a SE kryje się potężny mózg - flagowy procesor Apple A13 Bionic, który jest używany w telefonach iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Jest 4 razy szybszy i 2,4 razy bardziej produktywny pod względem grafiki, w porównaniu z czipem używanym w poprzedniej wersji iPhone'a SE.

2. Zdjęcia studyjnej jakości

Dzięki czipowi Apple A13 Bionic, iPhone SE uzyskał nowe możliwości fotografowania. Dzięki niemu możesz robić wspaniałe zdjęcia studyjnej jakości w trybie „Portret”. Inteligentny HDR nowej generacji bezbłędnie rozpoznaje twarze. Nawet wtedy, gdy oświetlenie nie jest doskonałe, umie doświetlić scenerię w kadrze w taki sposób, żeby odcienie skóry i kontury wyglądały bardziej naturalnie.

3. Powrócił Touch ID

Nowy iPhone SE posiada przycisk Home, który ma w sobie skaner linii papilarnych Touch ID drugiej generacji. Jest to czujnik, który zapewnia maksymalny poziom ochrony danych. Touch ID niemal natychmiast rozpoznaje użytkownika i daje mu dostęp do zawartości iPhone'a, aplikacji, Apple Pay i innych.

4. Bardzo wytrzymała bateria

iPhone SE pozytywne zaskakuje żywotnością baterii. Urządzenie może wyświetlać wideo do 13 godzin bez dodatkowego ładowania. A za pomocą zasilacza do szybkiego ładowania możesz naładować baterię do 50% w zaledwie 30 minut!


Polecane produkty

iPhone SE 64 GB


Image
Zobacz produkt

iPhone SE 128 GB


Image
Zobacz produkt

iPhone SE 256 GB

Image
Zobacz produkt


5. Bezprzewodowe ładowanie

iPhone SE obsługuje standard ładowania bezprzewodowego Qi. Jest to nowoczesna i wygodna alternatywa dla tradycyjnego ładowania za pomocą kabla i zasilacza. Wystarczy położyć telefon na podkładce ładowarki, żeby szybko uzupełnić baterię energią. W sklepie iSpot znajdziesz bogatą ofertę bezprzewodowych ładowarek!

6. Ochrona przed kurzem i wodą

iPhone SE spełnia wymagania standardu IP67, dzięki czemu jest chroniony przed wilgocią i kurzem. Umożliwia to zanurzenie urządzenia w wodzie do głębokości jednego metra na czas do 30 minut. Pamiętaj, że przy fizycznym naruszeniu szczelności takie manipulacje mogą skutkować awarią urządzenia.

7. Rozszerzona rzeczywistość

Rozszerzona rzeczywistość zaciera granice między realnym a wirtualnym światem, zmienia sposób, w jaki pracujesz, bawisz się, uczysz i łączysz ze swoim otoczeniem. Wypróbuj najnowsze gry i aplikacje AR, które pozwolą Ci kreślić na niebie konstelacje gwiazd i robić mnóstwo innych niesamowitych rzeczy!

8. Dual SIM

Możesz używać dwa  różne numery dzięki technologii Dual SIM z obsługą eSIM. Jest to wygodne, zwłaszcza gdy korzystasz jednocześnie z numeru prywatnego i służbowego.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »