Prace konserwacyjne

 

Prace konserwacyjne

Trwające prace konserwacyjne na stronie internetowej ispot.pl mające na celu zmianę danych właściciela sklepu internetowego, która wynika z wewnętrznej reorganizacji grupy kapitałowej w skład której wchodzą dotychczasowy oraz nowy właściciel.

Zmiana właściciela sklepu internetowego będzie skuteczna od północy 30 maja br., ale z przyczyn technicznych dane nowego właściciela pojawią się na stronie internetowej z pewnym opóźnieniem. Niemniej, od północy 30 maja br. wszelkie odniesienia na stronie internetowej ispot.pl do danych dotychczasowego właściciela – SAD sp. z o.o. będą odnosić się do danych nowego właściciela – iSpot Poland sp. z o.o., która to spółka począwszy od północy 30 maja br. prowadzić będzie sklep internetowy ispot.pl. W konsekwencji wszelkie zamówienia złożone po ww. terminie zostaną zrealizowane przez spółkę iSpot Poland sp. z o.o.

Poniżej znajdą Państwo pełne dane spółki iSpot Poland sp. z o.o.:

Nazwa: iSpot Poland sp. z o.o.

Adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa

KRS: 0000500329

NIP: 5272710089

Kapitał zakładowy: 103 600 300 PLN

 

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i utrudnienia związane z powyższymi zmianami.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »