Otwórz drzwi smartfonem dzięki tedee powered by GERDA set.

Insta 360 One R

Czy zdarzało Ci się szukać klucza po kieszeniach torebki z rękami pełnymi zakupów? A zastanawiać się po wyjściu z domu: „Czy drzwi od mojego mieszkania na pewno zostały zamknięte na klucz?” tedee powered by GERDA set  - nowoczesny zamek elektroniczny, który montuje się od wewnątrz mieszkania - uwolni Cię od tych problemów. Zamknie się po Twoim wyjściu i otworzy drzwi automatycznie, gdy wrócisz do domu.

Zamek tedee powered by GERDA set jest genialnym rozwiązaniem dla Twojego domu. Za jego pomocą możesz:

  • - Dowiedzieć się czy dziecko wróciło do domu. Wystarczy sprawdzić to w dzienniku zdarzeń.
  • - Udostępnić klucz zaufanej osobie przez aplikację. Koniec z kluczami u sąsiada.
  • - Nie tracić czasu i pieniędzy na dojazdy i czekanie z kluczami na gości, którym wynajmujesz mieszkanie. Zamek tedee to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!

Ma baterię, która Cię nie zawiedzie.

Zamek wyposażony jest w akumulator litowo-polimerowy, który możesz naładować standardową ładowarką USB lub podłączając power bank. Czas pracy na jednym ładowaniu to przeciętnie trzy do sześciu miesięcy.

Tradycyjny klucz i wkładka Gerda.

Wkładka modułowa GERDA SLR zapewni łatwy montaż zamka oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa - potwierdza to atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w klasie 6.

Kupując zamek w sklepie ispot.pl Klient otrzymuje zamek z voucherem na wkładkę. Voucher pozwala na wybór odpowiedniej wkładki na stronie Gerdy. Wkładka jest dostarczana przez firmę Gerda do Klienta kurierem DHL. Cena wkładki i koszt transportu jest wliczony w cenę produktu. Istnieje również możliwość dokupienia montażu zamka za 250 PLN. Wówczas wkładkę przywozi monter.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »