Olloclip 4-in-1 – zestaw 4 obiektywów do iPhone’a 5/5S oraz iPod touch

Łatwy w użyciu i montażu olloclip 4-in-1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów fotografii. W zestawie znajdują się 4 soczewki : fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt), makro 10x oraz makro 15x. Całość w wygodnym, małym opakowaniu, które z łatwością zmieści się w kieszeni. Zestaw nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć. Wystarczy nałożyć obiektyw na róg iPhone’a, aby zacząć korzystać z dodatkowych możliwości podczas fotografowania. Soczewki działają zarówno w trybie zdjęć, jak i wideo.

Ten sam aparat – ciekawsze zdjęcia

olloclip to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu w iPhone.

Obiektywy makro 10x i makro 15x

W trybie 10x fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 10 razy. Obiektyw makro 10x jest dostępny po odkręceniu soczewki szerokokątnej.

W trybie 15x fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 15 razy. Obiektyw makro 15x jest dostępny po odkręceniu soczewki fisheye.

Obiektyw rybie oko

Obiektyw o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180°, dający efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu.

Obiektyw szerokokątny

Pozwala na uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu oraz na fotografowanie dużych obiektów z niewielkich odległości.

Materiały najwyższej jakości

Obiektywy olloclip posiadają wieloelementową optykę z precyzyjnie oszlifowanymi soczewkami. Obudowy są wykonane z aluminium takiej samej jakości jak to wykorzystywane przy produkcji samolotów, powstającego w procesie obróbki sterowanej komputerowo (CNC), a następnie poddawanego anodowaniu. Uchwyt zrobiony z delikatnego plastiku umożliwia bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone’a. W zestawie znajdują się także zatyczki chroniące obiektywy przed zarysowaniem oraz woreczek z mikrofibry, który można również wykorzystać do przetarcia soczewek.

Obejrzyj zdjęcia zrobione przy pomocy obiektywów olloclip na Instagramie - http://instagram.com/olloclip

Olloclip - zestaw 4 obiektywów do iPhone 5/5S oraz iPod touch 5G, cena – 349 zł

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »