Nowe. Zachwycające. Już dostępne w iSpot!

Nowy MacBook Air

Przepiękny wyświetlacz Retina, większa pojemność pamięci RAM, nowa klawiatura Magic Keyboard i Touch ID, nawet dwukrotnie wydajniejsze procesory i do 80% szybsza grafika. To wszystko zamknięte w smukłej aluminiowej obudowie wykonanej z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Nowy MacBook Air jest zdecydowanie najbardziej przyjazny dla środowiska ze wszystkich Maców, co nie może nie urzekać!

Nowy Mac mini

Śmiga jak gepard. Tyra jak wół. Nowy, wielce przeprojektowany Mac mini doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w wielu innych obszarach, takich jak sterowanie inteligentnym domem, praca z silnikiem dźwiękowym podczas koncertu, czy obsługa olbrzymich farm renderujących. Nowy Mac mini ma w sobie jeszcze więcej mocy do realizacji zadań klasy przemysłowej. Mac mini to najkrótsza droga od świetnego pomysłu do świetnego rezultatu.

Nowy iPad Pro

Nowy iPad Pro jest synonimem funkcjonalności. Jest szybszy niż większość laptopów PC, ma profesjonalne aparaty, wysoce precyzyjne czujniki, zachwycającej jakości wyświetlacz Liquid Retina - najbardziej zaawansowany mobilny wyświetlacz, jaki istnieje na świecie! Jeśli chodzi o dźwięk, nowy iPad Pro ma wbudowane mikrofony studyjnej jakości oraz cztery niesamowite głośniki. A za sprawą czipa A12Z Bionic iPad działa szybko i płynnie, więc doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych zadaniach, jak i w zaawansowanej obróbce grafiki. Z takim sprzętem jest możliwe absolutnie wszystko. Nie ma sobie równych, jak to iPad Pro.

Poznaj nowości Apple

Nowy Mac mini


nowy mac mini

Nowy iPad Pro


nowy ipad pro

Nowy MacBook Air


nowy macbook air
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »