Nowe Centrum Serwisowe iSpot w Centrum Handlowym Plac Unii

 


8 lutego br. iSpot Apple Premium Reseller otworzył pierwszy w Polsce stacjonarny punkt serwisowy w CH Plac Unii w Warszawie. Oprócz naprawy sprzętu, można spotkać się tu z wykwalifikowanymi technikami, a także skorzystać z wybranych usług ,,od ręki”.

Nowe centrum serwisowe przy ul. Puławskiej 2, świadczy pełen zakres usług w ramach diagnozy i naprawy urządzeń Apple. Klienci serwisu mogą m. in. na miejscu wymienić baterię w iPhonie, kompleksowo zbadać kondycję posiadanego produktu, wyczyścić go z kurzu i pyłów, a także przekazać wadliwe urządzenie do naprawy. W punkcie dostępne są również akcesoria.

Otwarcie serwisu stacjonarnego iSpot to dla nas wielkie wydarzenie. Staramy się być bliżej naszych Klientów, a punkt naprawy przy Placu Unii jest jednym z naszych większych osiągnięć na tej drodze. Zapraszamy wszystkich użytkowników sprzętu Apple do skorzystania z pomocy naszych ekspertów – mówi Monika Mielczarczyk, Head of Marketing and Communications w iSpot Apple Premium Reseller.

Punkt naprawy iSpot posiada status Authorized Service Provider, co oznacza, że wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z wytycznymi Apple. Kadra, składająca się z certyfikowanych techników, pracuje z zachowaniem określonych procedur, wykorzystując profesjonalne narzędzia oraz oryginalne części zamienne. Pracownicy, znający doskonale każde urządzenie kalifornijskiego giganta, gwarantują kompleksową i terminową regenerację iPhone’ów, Maców, iPadów i wszystkich innych urządzeń z Cupertino.

Rezerwacja terminu spotkania z serwisantem jest możliwa przez oficjalną stronę Wsparcia Apple, tą samą drogą, jak w przypadku innych autoryzowanych serwisów. W ostatnim kroku wypełniania formularza zgłoszeniowego wystarczy wybrać lokalizację iSpot Poland Sp. z o.o., datę oraz godzinę i gotowe.

Zobacz, jak wygląda nowy punkt serwisowy:

 

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »