Koogeek O1EU – HomeKitowa listwa zasilająca

 

Koogeek O1EU to listwa zasilająca, która ma gniazdka sterowane z HomeKit. Listwa ma kabel o długości 1,5 m, na którego końcu mamy trzy oddzielnie, sterowane z HomeKit gniazdka oraz trzy porty USB, które niestety nie są sterowane. Listwa jest w kolorze białym i jest trochę większa niż standardowe. To dlatego, że nad każdym gniazdkiem mamy przycisk do ręcznego uruchomienia gniazdka oraz diodę sygnalizująca działanie każdego z gniazdek. Na dole znajdują się gumowe nóżki, które skutecznie zapobiegają przesuwaniu, gdy leży ona na podłodze. Całość wykonana ze świetnej jakości plastiku z bardzo fajnym kablem. Do wykonania nie ma się jak przyczepić.

Listwa doda się do HomeKit jako trzy niezależne gniazdka, każde sterowane oddzielnie.

Połączenie przez Wi-Fi, a nie Bluetooth powoduje, że listwa z poziomu HomeKit działa zdecydowanie szybciej. Naciśnięcie przycisku w aplikacji praktycznie bez opóźnienia przenosi się na fizyczne włączenie lub wyłączenie danego gniazdka.

 

Więcej na iMagazine

 

 

Kup teraz
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »