Jak w kinie, tylko w domu

Dla kogo roczna subskrypcja Apple TV+ gratis?

Teraz każdy użytkownik, który kupi nowego iPhone'a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub komputer Mac, dostanie roczną subskrypcję usługi Apple TV+ gratis. Pamiętaj, aby aktywować ją w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu urządzenia.

Co oferuje Apple TV+?

Apple TV + to całkowicie nowa usługa przesyłania strumieniowego od Apple. Znajdziesz w niej oryginalne produkcje najlepszych twórców na świecie. Odkryjesz nowe i popularne filmy i otrzymasz dostęp do treści z popularnych aplikacji do strumieniowania. Aplikacji Apple TV możesz używać na telefonie iPhone lub iPodzie touch z najnowszą wersją systemu iOS, iPadzie z najnowszą wersją systemu iPadOS, komputerze Mac z najnowszą wersją systemu macOS, urządzeniu Apple TV 4K lub Apple TV HD z najnowszą wersją systemu tvOS, urządzeniu Apple TV (3. generacji) z uaktualnieniem oprogramowania Apple TV 7.3 lub nowszym, obsługiwanych telewizorach Smart TV, a także na niektórych urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

Oglądaj programy i filmy bez reklam i na żądanie, w jakości 4K HDR i Dolby Atmos.

4 proste kroki aktywacji usługi

Rozpocznij bezpłatną roczną subskrypcję Apple TV + po skonfigurowaniu nowego produktu Apple. Masz na to trzy miesiące.

  • Włącz nowe urządzenie Apple i zaloguj się używając swojego Apple ID.
  • Otwórz aplikację Apple TV. Upewnij się, że na Twoim urządzeniu działa najnowsza wersja iOS, iPadOS, tvOS lub macOS.
  • Oferta powinna zostać przedstawiona natychmiast po uruchomieniu aplikacji. Jeśli nie, przejdź do strony kanału Apple TV +, na której zobaczysz ofertę.
  • Stuknij „Enjoy 1 Year Free” i rozpocznij swoją przygodę z Apple TV+.

Kto może korzystać i ile kosztuje usługa?

Programy i filmy Apple TV+ można oglądać w aplikacji Apple TV i tv.apple.com. Aplikacja Apple TV jest już na urządzeniach Apple. Jeśli została usunięta, możesz pobrać ją ponownie z App Store. Możesz także oglądać Apple TV+ na telewizorach Samsung Smart TV oraz urządzeniach Roku i Amazon Fire TV, jeśli obsługują one aplikację Apple TV.

Z subskrypcji może korzystać do 6 osób dodanych do Chmury rodzinnej.

Po bezpłatnym korzystaniu z usługi, można wykupić subskrypcję w cenie 24,99 zł/miesiąc. Dla posiadaczy subskrypcji studenckiej Apple Music dostęp do Apple TV+ jest darmowy.

 

 

Więcej o Apple TV+

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »