iPhone SE. Tak dużo. Za nie tak dużo. Właśnie wystartowała przedsprzedaż w iSpot!

iPhone SE


To jest iPhone, na który warto było czekać. Łączy w sobie najlepsze cechy kilku swoich poprzedników.

Najpotężniejszy czip A13 Bionic, jak w iPhone 11 Pro.

W obudowie iPhone SE kryje się potężny mózg iPhone’a 11 Pro – czip A13 Bionic, który jest najszybszym czipem, jaki został kiedykolwiek użyty w smartfonie. Za jego sprawą odkryjesz doskonale płynną grafikę oraz nowe możliwości AR podczas pracy i zabawy.

Zachwycający aparat.

Który współpracuje z czipem A13 Bionic i zaawansowanym trybem foto, odkrywając potężne możliwości trybu portretowego. Nawet selfie wykonane za pomocą iPhone’a SE staje się prawdziwym dziełem sztuki. A wideo w 4K są godne Oscara.

Powrócił Touch ID.

Który umożliwia błyskawiczne i bezpieczne odblokowanie iPhone’a i logowanie do aplikacji. Za jego pomocą dokonasz również szybkiej i bezpiecznej płatności w Apple Pay bez konieczności sięgania po kartę kredytową.

Nie boi się wody. Ani kurzu.

iPhone SE jest wodoodporny do głębokości 1 metra przez 30 minut. A pył? Dla iPhone SE to drobnostka.

Bateria na niejeden seans filmowy.

iPhone SE odtwarza wideo nawet przez 13 godzin bez doładowywania. A gdy bateria zostanie wyczerpana, po prostu odłóż iPhone na ładowarkę bezprzewodową. Albo podłącz do niego zasilacz do szybkiego ładowania, żeby w zaledwie 30 minut przejść od zera do nawet 50 procent poziomu baterii.

Czerń. Biel. Ogień.

Musisz po prostu zobaczyć trzy szlachetne odcienie iPhone'a SE.

Poznaj go bliżej
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »