Insta 360 One X + Snow Bundle Gratis!

Poznaj ekstremalne możliwości kamery Insta360 One X


Kamera Insta360 One X rejestruje filmy i zdjęcia sferyczne. Nagrywa wszystko wokół Ciebie, więc później możesz wybrać najlepsze ujęcia. Odtwarzaj materiał w VR lub stwórz zdjęcia i filmy w tradycyjnym formacie dzięki funkcji FreeCapture, które można udostępniać bezpośrednio w telefonie.

Stabilizacja FlowState sprawia, że nagranie jest płynne i stabilne. Nawet gdy zjeżdżasz na nartach najtrudniejszą trasą!

Masz kontrolę nad czasem i perspektywą - funkcja TimeShir pozwala uwypuklić kluczowe momenty w zwolnionym tempie lub przyspieszyć dzięki funkcji hyperlapse, a to wszystko w aplikacji.

Wszystkie ujęcia uchwycone za pomocą kamery Insta360 One X będą trzymać w napięciu, jak prawdziwy action movie!

Na iSpot.pl kupując kamerę Insta360 One X w wyjątkowej ofercie otrzymujesz gratis – zestaw Snow Bundle, który jeszcze bardziej rozszerzy ekstremalne możliwości kamery Insta360 One X.

Kupując kamerę Insta360 One X  otrzymasz
Insta 360 Snow bundle - zestaw akcesoriów o wartości 259 zł za 1 zł!

  • Pasek na klatkę piersiową, umożliwiający kręcenie filmików bez używania rąk
  • Uchwyt na kask, który pozwoli Ci złapać wszystkie ujęcia dookoła Ciebie
  • Niewidzialny selfiestick z uchwytem do kamery Insta360 One X, który znika z ujęcia. Akcja będzie wyglądała tak, niby ktoś nagrywa Cię ze strony!

(promocyjny zestaw zostanie dodany w koszyku automatycznie)

Promocja obowiązuje do 29.02.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Skorzystaj z oferty
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »