Insta 360 ONE R - rewolucja wśród kamer sportowych.

Insta 360 One R

Insta360 ONE R 4K oraz Insta ONE Twin Edition to pierwsze na świecie modułowe kamery sportowe, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Są one w pełni wodoodporne do głębokości 5 metrów – także bez etui. Obie kamery są naszpikowane technologią, która zapewnia płynny, stabilny i ostry obraz nawet po zmroku, umożliwia szybką edycję filmów, automatycznie dostosowuje ustawienia ekspozycji, aby uchwycić widok nocnego nieba. Ale to tylko część ich zalet.

Dlaczego warto mieć Insta 360 One R? Oto 5 głównych powodów:

1. Kamera One R jest mocna i wytrzymała.

Jest stworzona do pracy w trudnych warunkach. Dobrze znosi wstrząsy, a osłony obiektywu skutecznie chronią mechanizmy i części wewnętrzne kamery niezależnie od tego, co Cię spotka na drodze.

2. Kamera One R jest na bieżąco z Twoją trasą.

Pulpit nawigacyjny Stats ONE R umożliwia nakładanie na klipy danych takich jak prędkość, wysokość, kierunek i trasa. Rejestruj swoje podróże i śledź swoje postępy.

3. Kamera One R jest wodoodporna.

Możesz ją zanurzyć do głębokości 5 metrów – ma klasę IPX8. Deszcz, basen, spływ kajakami dla kamery One R nie są problemem.

4. Łatwe odtwarzanie w czasie rzeczywistym.

Prosty ekran dotykowy ONE R z możliwością obracania o 360 stopni pozwala wyświetlić podgląd ujęcia, a następnie odtworzyć je, aby mieć pewność, że zostało poprawnie zarejestrowane.

5. Z kamerą One R sięgniesz gwiazd.

Tryb Starlapse automatycznie dostosowuje ustawienia ekspozycji, aby uchwycić wspaniały, niesamowity timelaps nocnego nieba.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »